Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Міський конкурс дитячої творчості "Київ та кияни очима дітей"

03.06.2008

Міський конкурс дитячої творчості "Київ та кияни очима дітей"

До дня Києва і Міжнародного дня захисту дітей Центральна міська дитяча бібліотека ім.Тараса Шевченка провела творчий конкурс серед маленьких читачів бібліотек міста Києва "Київ та кияни очима дітей". До участі в конкурсі було запрошено і читачів бібліотек Шевченківського району, зокрема шанувальників книги з бібліотеки ім.О.Матросова, біліотеки ім.С.Васильченка, дитячих відділів бібліотек ім.І.Котляревського та ім.М.Костомарова.
На розгляд журі ними було предоставлено 66 творчих робіт різної тематики, жанрів і напрямків. А саме малюнки, прозові і навіть поетичні твори, жодних обмежень для виявлення дитячої мистецької особистості не ставилося.
У фіналі для дітей влаштували справжнє свято - урочисте нагородження переможців.
Вітаємо: Калініченко Машу - ученицю 3-го класу і Михайлова Влада - учня 5-го класу школи №28, що посіли перше місце;
Федорченко Катрю - ученицю 2-го класу школи №203, Плакіну Марину - 6 кл. школи №139 і Топорова Юру - 6 кл. школи №82 - друге місце;
Успенську Настю - ученицю 2-го класу школи №28 і Фабрикантова Максима - шостикласника цієї ж школи, а також Хейлік Каріну - девятикласницю школи №154, вони на третьому місці.
Всім переможцям вручили почесні дипломи і подарунки, інші учасники отримали сувеніри і побажання перемоги наступного року (маємо надію, що конкурс стане щорічною традицією).
Не залишились осторонь і батьки конкурсантів: активно підтримували всіх учасників не тільки на урочистостях, а й впродовж творчих змагань. Цими днями вони відкривали у своїх дітках не тільки нові риси характеру: наполегливість, цілеспрямованість, наснагу, а й грані майбутніх творчих особистостей. А посприяли цьому бібліотеки. Справді, сьогоднішня бібліотека для дітей - це не тільки книга та інформація, а ще й змістовне спілкування.

Нові надходження
Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua