Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Митець радості людської

10.02.2020

Митець радості людської

«Радянський», «московський»? Ні, український, єврейський! Адже народився в маленькому містечку Лохвиця на Полтавщині, як його дід, мати та четверо братів з дитинства займався музикою, навчався у Харківському музичному училищі, потів в Харківській консерваторії, шукав свого стилю в народній музиці. Ісак Осипович разом з режисером Г. Олександровим заснували новий жанр в радянському кіно – музичної комедії. Разом з тим писав оперети, музику до театральних вистав. А увертюра Дунаєвського до кінофільму Діти капітана Гранта» взагалі входить до скарбнички світової музики. В його мелодіях оптимізм, щастя, бадьорість, які допомагали людям вижити у важкі часи. На них виросло, їх слухало декілька поколінь, бо вчили вони загальнолюдським цінностям - вірності, дружбі, коханню. Від цього неможливо відмовитись. Недарма в залі бібліотеки були присутні люди різного віку, різних поглядів і уподобань.
Ці пісні, ця неперевершена музика, яка надає натхнення і радість, прозвучали на вечорі у виконанні друзів бібліотеки, народних артистів України Людмили Семененко і Олександра Василенка, тріо «Либідь». Разом з ними участь в концерті взяли музиканти Ірина і Марія Івченко, джазова співачка Аліса Воронецька, юна зірка, студентка київської консерваторії та акторка театрального проекту «Studio Ш-А!» Адель Шурубура. Вже не вперше в заходах беруть участь маленькі артисти з дитячої шоу-групи «Мигалки» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, неперевершеної Алли Мігай. Алла Вілоріївна разом з музикантом, керівником Київської школи джазового і естрадного мистецтва Петром Полтарєвим також розповідали цікаві історії з життя великого майстра.
Такими ж радісними як музика Дунаєвського є роботи вихованців студії образотворчого мистецтва Київського палацу дітей та юнацтва (керівник – Тетяна Кожаєва). Їх виставку «Музична імпровізація» було також презентовано цього вечора гостям бібліотеки ім. О. Шварцмана – ці триптихи, виконані в рамках міської виставки-конкурсу «Палітра», стали окрасою свята на честь Митця радості людської - Ісака Дунаєвського.
Варто пишатись, що українська земля щедра на геніїв, хто надихає, дарує радість. Пам’ятаймо про них.

https://www.facebook.com/groups/333258000376168/

Нові надходження
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua