Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Психологічний тренінг «Як зупинити дитячу істерику»

27.01.2020

Психологічний тренінг «Як зупинити дитячу істерику»

Часто діти дуже бурхливо висловлюють власні емоції. Експерти пояснюють, коли батькам варто непокоїтись через поведінку дитини. Істерики – цілком нормальна реакція для маленької дитини, яка ще не вміє опановувати емоції чи виражати свої потреби словами. Але, якщо дитина під час істерики б’ється головою об стінку чи кидає предмети в іншого – це привід поговорити з вашим педіатром. Інший тривожний сигнал – декілька істерик в день, які тривають декілька хвилин. Це може бути ознакою розладу регуляції поведінки (DMDD). Цей діагноз часто ставлять дітям старше 6 років. В таких випадках важливо звернутись до спеціаліста, який навчить дитину опановувати емоції, а батькам – правильно реагувати на істерики.
Кусання та биття
Ніхто з батьків не хоче, щоб її дитина кривдила інших. Проте, деяку поведінку ми виправдовуємо маленьким дітям. «Кусатися через злість – цілком нормально для розвитку дитини, яка ще не навчилась соціальним нормам та не вміє належним чином контролювати власні емоції,» - каже Дженіфер Даффан. Але, також вона додає, що намагання завдати собі шкоди – дуже тривожний симптом, і батькам варто звернутися до педіатра або дитячого психолога.
Погана вимова слів
Діти не завжди правильно вимовляють слова. Це може бути цілком нормально, а ще дуже кумедно і мило. Але в якому віці мова вже має бути правильною? Логопед Ніколь Вем радить батькам наступне: «Спробуйте розбити слова на окремі звуки чи склади та попросіть дитину повторити. Якщо, навіть після цього дитині важко вимовити слово правильно, зверніться до спеціаліста, щоб оцінити, чи рівень володіння мовою відповідає віку дитині».
Відмова спати
Ну, хто в дитинстві намагався бойкотувати сон? Діти часто бояться пропустити щось цікаве, тому намагаються відтягнути час, коли треба спати, до останнього. Але, якщо дитина дійсно боїться лягати спати, є прояви тривоги у неї, батькам варто звернути на це увагу. Не нехтуйте страхами дітей. Для них вони цілком реальні. Спробуйте звернутись до спеціалістів, щоб вирішити цю проблему.
І пам’ятайте: часто агресія та істерика дитини – це лише індикатор емоційного стану дорослого. Тому, так важливо навчитися самому звільнятися від гніву. Це стане безцінною допомогою для дитини.

Після завершення тренінгу, психолог відповіла на численні запитання батьків.

https://biblio-nivki.blogspot.com/2020/01/Yak-zupynyty-dytyachu-isteryku.html

Нові надходження
Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua