Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Наші люди в місті-2. Вадим Гройсман»

10.01.2020

«Наші люди в місті-2. Вадим Гройсман»

Вадим мешкає в Ізраїлі з 1990 року, навчався в Єврейському університеті Єрусалима. Ким тільки не працював: комп’ютерний оператор, охоронець, листоноша, викладач івриту, доглядач за дітьми з особливими потребами…
І твори, якими автор ділився з аудиторією, такі ж різнопланові: Біблія й єврейство, міфологія і історія, Ізраїль та власна доля. Звісно – Київ, до якого Вадим, як зазначено в анотації до однієї з його книжок, «повернувся віршами». У цих рядках «печалі і радості еміграції поступово переходять у високий регістр роздумів про спільну долю, життя і смерть, душу і дух». Над ними замислюєшся, ними починаєш жити, обмірковуючи, пропускаючи крізь себе кожне слово. Чи не тому у залі від першого до останнього слова автора панувала тиша, без оплесків, затамувавши подих. І тільки після крапки та «дякую» від автора – виплеск емоцій.
А ще Вадим Гройсман – наш колега-бібліотекар, тож наприкінці зустрічі були запитання про літературу, яка наразі популярна в Ізраїлі: які мови користуються найбільшим попитом, які жанри. Так, на превеликий жаль, поезія, вже не водить до переліку «популярної». Ну, то в Ізраїлі, а в Києві поціновувачі віршованого слова ще збираються почути гарних авторів, до яких, безумовно, відноситься і Вадим.
Власне, ця зустріч, організувати яку допомогло видавництво «Друкарський двір Олега Федорова», відкрила новий сезон в бібліотеці ім. О. Шварцмана, тож чекаємо нових творчих акцій і заходів, нових зустрічей, нових книжок і авторів.

Нові надходження
Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua