Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Перспективи роботи в молодіжній організації»

13.12.2019

«Перспективи роботи в молодіжній організації»

Волонтери – це справжній приклад відданості своїй справі та безкорисливості, волонтерство – це не робота, а покликання, це спосіб життя і мислення.
У всьому світі 5 грудня відзначають День волонтера. Свято було засновано ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.
В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року.
У рамках Міжнародного Дня волонтера 11 грудня 2019 року у читальній залі Центральної районної бібліотеки імені Євгена Плужника відбулася відкрита лекція «Перспективи роботи в молодіжній організації».
Лектор заходу Кравець Назар, голова правління Київського осередку Фундації регіональних ініціатив, активно працює у сфері HR: обіймає посаду рекрутера у компанії MBA STRATEGY, стажувався у департаменті персоналу Національного банку, очолював HR-службу ФРІ-Київ.
Міжнародні можливості, програми обміну, унікальне виняткове середовище лідерів, можливості отримання цінного досвіду роботи, вдосконалення навиків, проджект менеджмент, управління людським ресурсом, нетворкінг, все це та багато іншого було розглянуто на відкритій лекції.
Назар Кравець руйнував міфи та стереотипи щодо роботи у громадських організаціях, розповідаючи про їх можливості та перспективи окреслюючи, які навики можна здобути, що згодом допоможуть знайти роботу та працювати у топових компаніях.
Також Назар Кравець розповів про центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні, всеукраїнську молодіжну громадську організацію “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ).
Метою ФРІ – це зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя. Місія ФРІ: виховати лідерів та змінотворців шляхом популяризації проактивності, громадської свідомості та реалізації молодіжних ініціатив.
Не кожен зможе, відкинувши свої справи й потреби, займатися громадською соціально значущою діяльністю. Бути волонтером може тільки по-справжньому добра і чуйна людина, віддана своїй справі.

Нові надходження
Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua