Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Презентація книг норвезьких авторів  Видавництва Старого Лева

12.12.2019

Презентація книг норвезьких авторів Видавництва Старого Лева

В гості до учнів завітали представниця Видавництва Старого Лева Саломе Енгибарян та молода перекладачка з норвезької мови Наталя Іліщук. Пані Наталя зробила переклад повістей Ліан Турюн «Лише хмари танцюють з зірками» та Акерлі Ібен «Ларс.LOL».
Перша повість – це щемка і життєствердна історія про дівчинку, яка раптом стала всюди почуватися чужою і почала ділити своє життя на «до» і «після». Саме тоді в Марії з’являється новий друг Якуб, він показує дівчинці, як танцюють зорі, і допомагає зрозуміти, що варто брати справу в свої руки і робити все, що в твоїх силах. Героїня книги Акерлі Ібен «Ларс.LOL» Аманда недаремно нетерпляче чекає нового навчального року, хоч вона і не знає, що у неї з’явиться новий однокласник Ларс із синдромом Дауна. Перед дівчиною постане непросте завдання: вона не тільки має знайти спільну мову з Ларсом, який може стати їй веселим та вірним другом, а й захистити його від можливих цькувань...
Розповідь пані Наталі про книги була така цікава і динамічна, що діти були у захваті, задавали безліч запитань, із задоволенням слухали уривки із книг мовою оригіналу та їх переклад. І хлопчики, і дівчатка пройнялися непростими обставинами життя головних героїв, а щоб дізнатися закінчення їх історій, придбали кни ги з автографом від перекладача.
Ми щиро вдячні Саломе Енгибарян та Наталі Іліщук за організацію та проведення цієї зустрічі. Бажаємо творчого натхнення та нових цікавих книг!

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua