Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАХІД «ДЕРЖАВНІСТЬ УКРАЇНИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

06.12.2019

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ЗАХІД «ДЕРЖАВНІСТЬ УКРАЇНИ ХХІ СТОЛІТТЯ»

День Збройних Сил України – свято чоловіків, хлопців, які мають свою національну і людську гідність, завжди готові боронити свою Батьківщину. Та шляхи утворення та формування української армії такі ж непрості, як і становлення самостійної держави України.
Державність України – це насамперед устрій духовного та матеріального буття цілого народу, а також своєрідний фундамент, коріння держави. Тому що Україна народилася не вчора, а її народ століттями живе на своїй землі. Наші предки будували нашу державу у тяжких, іноді у драматичних обставинах. Щось їм вдавалося, щось – ні, але зрозуміло, що кожному поколінню українців треба вміти відстоювати своє. Проте, для цього потрібні не лише воля і хоробрість, а й знання про те, звідки ми прийшли, чого досягли, що маємо й завдяки чому.
Ось і бібліотека ім. М. Костомарова не стоїть осторонь формування свідомості у ліцеїстів, які мають великий потенціал, запал, енергію, яку треба лише спрямувати у правильне русло, формуючи особистість, щоб підняти її на новий, кращий рівень.
Здобувши незалежність, народ України розпочав активну діяльність по створенню своєї демократичної правової держави – це одна з основних ознак власної державності. Також ознаки державності – державні символи. Це офіційні знаки, які закріплені законодавством, що символізують суверенітет держави: Державний прапор, Державний герб і Державний гімн. Вони є основою історичної свідомості громадян та процесів державотворення, які формувалися протягом тисячоліть.
Всі ці складові державності бібліотекарі обговорювали з ліцеїстами, з’ясували, наскільки важливо бути творцями своєї незалежності, познайомили з літературою, яка дає можливість зазирнути у витоки державності. Чайнворд «Герби України», котрий розгадували всім класом, стимулює підвищити інтелект та знання учнів з історії власного народу, краще розуміти процес державотворення минулого. Нестандартність мислення та оригінальність думки виявило складання пазлів «Українська гордість Війська Запорозького», де кожен з учасників відчув себе невід’ємною часточкою свого народу.
Україна… Її майбутнє в руках молоді. Тому, сучасна бібліотека, не зважаючи на глобальний вплив смартфонів, прикладає максимум зусиль, щоб молодь була інтелектуально грамотною, здобувала знання завдяки читанню, самоосвіті та реалізувала у своєму життя тільки все найкраще, бо книга – надійне джерело знань перевірене часом!

http://biblio-nivki.blogspot.com/2019/12/Derzhavnist-Ukrayiny-XXI-stolittya.html#more

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua