Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Круглий стіл «Гендерне насильство: виклики сьогодення»

26.11.2019

Круглий стіл «Гендерне насильство: виклики сьогодення»

25 листопада у світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. І хоч ми живемо у XXI столітті, в реальному часі чимало жінок страждає від того ж таки насильства та гендерної нерівності.
У рамках соціальної акції «16 днів активності проти гендерного насильства» - щорічної міжнародної кампанії, яка починається 25 листопада (Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок) і триває до 10 грудня – (Міжнародний день захисту прав людини) в Центральній районній бібліотеці ім. Є. Плужника спільно з ГО «Спілка жінок м. Києва» відбувся круглий стіл «Гендерне насильство: виклики сьогодення».

«Це страшне явище існує в будь-якій країні, не визнає ні кордонів, ні матеріальних статків, національності чи культури. За даними досліджень, кожна третя жінка хоч раз у житті страждала від насильства - фізичного, психологічного, економічного і сексуального. Жінки не повинні мовчати. Треба звертатися за правовою, медичною, соціально - психологічною допомогою, - наголосила у своєму виступі голова громадської організації Лідія Василівна Москаленко.
Привернути увагу до домашнього насильства та торгівлі людьми, активізувати роботу ГО «Спілка жінок м. Києва» у протистоянні насильству, захисті прав жінок –такий посил звучав у виступах жінок – учасниць зустрічі.

Терпіти насилля не можна!

Нові надходження
Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua