Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
До Дня пам`яті жертв ГОЛОДОМОРУ

25.11.2019

До Дня пам`яті жертв ГОЛОДОМОРУ

Ця скорбота закарбована в національній пам`яті українського народу, як страшна туга та невимовний біль за тими мільйонами загублених та вистражданих душ, які згинули з лиця землі, як опале осіннє листя. Голодний дух літав від хати і до хати та безжалісно нищив все живе. Але український народ вижив, вистояв, пережив і продовжує боротьбу за свободу своєї землі та волелюбного духу. Захід проходив в гімназії «НИВКИ» Шевченківського р-ну м. Києва. До участі по вшануванню пам`яті – жертв ГОЛОДОМОРУ була запрошена Народна артистка України Галина Гилярівна Яблонська, яка була свідком тих страшних часів геноциду українського народу. Галина Гилярівна поділилась своїми сумними дитячими спогадами про події, які відбувались тоді в Україні. Страшний вірш Павла Тичини «Загупало в двері прикладом...» прочитала Галина Гілярівна Яблонська, як пам`ять-реквієм за всіма страченими голодом душам. Своєю акторською майстерністю та жагучими почуттями Галина Яблонська змогла передати всім присутнім відчуття чорного мороку і події тяжкої сторінки в історії нашої країни. Також на захід був запрошений Віктор Ткаченко – голова секретаріату Всеукраїнського об`єднання ветеранів. Поет-пісняр виконав патріотичні пісні про незламний дух українців та жагу до свободи і незалежності.

Нові надходження
Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua