Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Літературні обновки  «Нові, стильні та красиві – диво-книги для дитини»

25.11.2019

Літературні обновки «Нові, стильні та красиві – диво-книги для дитини»

Дорогі друзі! Чи ви чули про Старого Лева, який народився у княжому місті Львові? Він великий мандрівник і щирий приятель дітей. Звідусіль, де б не мандрував, Старий Лев привозить казки та різноманітні оповідки. Він усе це колекціонує. Так-так, хтось збирає марки, а Старий Лев – казки. Та якось, Старому Левові стало сумно від того, що ніхто інший не бачить його колекції, не знає про його неймовірні пригоди, зустрічі з надзвичайно цікавими письменниками. І він вирішив видавати книги для дітей, а в них розповідати про свої пригоди та знайомити дітей зі своїми друзями.
Звичайно, Старому Леву було б надзвичайно важко самотужки видавати книжки. Тож він знайшов собі вірних друзів, на яких переклав усі видавничі турботи, а сам лише дає поради та надихає молодших товаришів на нові звершення. Так, 18 років тому, у місті Львові було створено видавництво «Старий Лев», на чолі з дитячою письменницею – Мар’яною Савкою. На сьогодні видавництво має три представництва: у Києві, Одесі та Дніпрі.
Книги видавництва «Старого Лева» неодноразово нагородженні званням «Книга року» та відзначені особливими преміями Форуму видавців у Львові. «Казка про Старого Лева» – головного редактора видавництва Мар’яни Савки ввійшла у престижний світовий каталог дитячої літератури. А у березні 2013 року, одночасно у Львові та Лейпцигу, було презентовано перший Міжнародний українсько-німецький соціально-літературний проект «Мама по скайпу» – присвячений актуальній темі сьогодення: трудовій міграції. В асортименті видавництва є як «вічна класика», так і шедеври сучасного гумору. Серія «Читання про реготання» найпопулярнішого британського дитячого письменника Джеремі Стронґа, серія про пригоди Малого Вовчика від ще однієї британської зірки – Іана Вайброу. Видавництво «Старого Лева» видає та популяризує сучасних дитячих українських письменників. Серед них є вже і відомі.
Ведуча ознайомила присутніх з новинками видавництва і що особливо нас порадувало – це те, що діти виявили велике захопленням слухали, а деякі придбали книги, які їх зацікавили.

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/11/Novi-stylni-ta-krasyvi-dyvo-knyhy-dlya-dytyny.html

Нові надходження
Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua