Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Історії, які ніколи не закінчуються»

21.11.2019

«Історії, які ніколи не закінчуються»

Анастасія Піка - автор книги, яка вже увійшла до лонг-листу "Книга року BBC-2019", її творчість має і всеукраїнський, і міжнародний резонанс та знаходиться у числі небагатьох сучасних письменників, які створили власні художні світи.
Творчий шлях, чому розчарувалася у журналістиці, історія появи і виходу в світ книги «Історії, які ніколи не закінчуються» та секретами своєї літературної діяльності поділилася з шанувальниками Анастасія.
В рамках дуальної освіти були присутні студенти першого курсу кафедри документознавства Київського національного університету культури і мистецтв. Студенти мали нагоду особисто поспілкуватися з автором. Запитання про літературу, мистецтво та творчість створили теплу та щиру атмосферу спілкування.
Наприкінці зустрічі всі охочі отримали автограф-побажання від письменниці.
«Я помру, бо всі мої шалені романи скінчаться, і настане нудотне, монотонне і безрадісне доросле життя, в якому я працюю, виховую дітей і собак, продаю свої книжки і засновую успішне видавництво, але не можу з реготом впасти на галявину парку Шевченка, щоб сфотографуватися догори дригом, бо мені заважає кавалок серйозну у горлі. Я вважатиму, що знову житиму безтурботно, якщо той кавалок витягну,але виявиться, що це смертельно робити з допомогою риболовного гачка у 85 років. Заздрісники та лихослови скажуть: «Ну от, нарешті вона попалася!» і не стануть його витягати, всім на посміх. Деякий час після смерті я літатиму над парком Шевченка, видивляючись, чи вже цвітуть тюльпани, а потім розчинюся у хмарках за Червоним корпусом. Ну і ще подумаю, якщо я і прожила життя даремно, мені принаймні було при цьому весело.» (Історії, які ніколи не закінчуються).
Будь сучасним! Читай українське!

Нові надходження
Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua