Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Присвята 75-річчю визволення України від нацистських окупантів

02.11.2019

Присвята 75-річчю визволення України від нацистських окупантів

75 років тому великі страждання пережив народ України, наші діди та прадіди визволяли українську землю від нацистських окупантів. Ми пишаємося згадуючи тих, хто своїми подвигами, тяжкою працею та боротьбою здобув перемогу заради життя на землі.
Кожна родина на собі відчула що таке жахи війни. Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм, героїзм та відданість.
1 листопада 2019 року у Центральній районній бібліотеці ім. Є. Плужника відбулася відкрита лекція приурочена пам’ятній даті для кожної української родини.
Лектор заходу Прокопенко Людмила Іванівна, кандидат культурології, доцент кафедри інформаційних технологій Київського національного університету культури і мистецтв окреслила культурологічні аспекти визволення України у Другій світовій війні. Були розглянуті такі теми як: загальні питання визволення міст України, війна і мистецтво (зокрема представлення робіт визначних художників, не оминули тему кіномистецтва як є невід’ємної складової національного надбання), сприяння бібліотечноінформаційних закладів у відображенні теми війни. Також, магістрантка інформаційної, бібліотечної та архівної справи Піонткевич Надія презентувала унікальний бібліографічний покажчик, присвячений рідному дядькові Підгорному Сергію Олександровичу, відомому актору фільму «В бій йдуть одні старі». Під час заходу декламувала власний вірш Сироткіна Мирослава, студентка кафедри інформаційних технологій.
Із сумом і гіркотою ми згадуємо події війни, які мали трагічні наслідки, скільки б не минуло часу, ми завжди пам’ятатимемо якою жахливою є війна і якою ціною дається мирне небо над головою, сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих, завдяки кому це стало можливим.
Пам’ять назавжди жива в наших серцях!

Нові надходження
Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua