Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Діалог поколінь «Сповідь солдатського серця»

18.10.2019

Діалог поколінь «Сповідь солдатського серця»

«Не в силі Бог, а в правді», - цим відомим висловом якнайкраще можна охарактеризувати весь діалог між студентами і гостем бібліотеки. Говорили про російсько-українську війну, де мужність, сміливість, витривалість, вміння підставити плече - це риси, що міцніють з кожним днем перебування військового на передовій. І де, на превеликий жаль, чи не щодня гинуть наші захисники. Мова йшла також і про гібридну війну, насичену ворожою риторикою, і на противагу фейкам, що так майстерно плодяться з вуст супротивника, ми маємо продукувати свою, але правдиву, інформацію. І важливу нішу в боротьбі з агресором займає військова проза, якої зараз з'являється все більше.
Юрій Руденко розповів, що після повернення з зони бойових дій, де перебував понад рік, він написав два художні гостросюжетні романи про війну "Психи двух морей" та "Свет и Кирпич", сюжет яких заснований на реальних подіях і про реальних людей. Також він започаткував і працює над проектом «Історія війни» - циклом передач про російсько-українську війну, та є співзасновником проекту "Ветеранський намет", що спочатку був створений задля популяризації військової літератури на найбільших майданчиках з продажу книго продукції, зокрема Книжковому Арсеналі тощо, а згодом переріс в повноцінний простір для дискусій, презентацій, зустрічей з авторами.
"Мине час і частина правди відкриється", - говориться в передмові до романів автора. Юрій Руденко подарував бібліотеці свої книги, тож всі охочі зможуть дізнатися більше правди про війну, завітавши до бібліотеки імені І. Котляревського.

Нові надходження
Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua