Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Ця квітка ясна Україною зветься: Живопис голкою Ніни Гончарук»

18.10.2019

«Ця квітка ясна Україною зветься: Живопис голкою Ніни Гончарук»

Чарівниця-осінь дарує нам чудові свята: День українського кіно, Міжнародний день музики тощо.
Натхненно в Україні відсвяткували День художника – свято тих, хто дарує нам чарівні миті спілкування з прекрасним, наповнює нас емоціями, вводить у неповторний світ кольорів.
Вчора, 16 жовтня 2019 року, відвідувачі та гості Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника познайомилися з прекрасною жінкою, художником, майстром народної творчості України, яка працює в унікальній техніці «живопис голкою», володарем «Золотої голки», лауреатом обласної Шевченківської премії та премії імені Богдана Хмельницького Ніною Іванівною Гончарук. В її активі – понад 175 виставок, з яких півсотні персональних. Вона перша вишивальниця, що має патент Державного департаменту інтелектуальної власності України за авторський винахід – тришарову об’ємну вишивку – своєрідний 3D-ефект, що додає картинам більшої реалістичності та глибини.
Для багатьох із нас Ніна Гончарук – відкриття!
Як у свій час ми відкрили для себе дивовижних Марію Приймаченко, Катерину Білокур, так сьогодні відкриваємо Ніну Гончарук.
Ніна Гончарук народилася в січні 1949 року в селі Видошня, що на Хмельниччені. Її бабуся походила із знатного старовинного роду Терлецьких і була виховона в любові до мистецтва, та ще змалечку дуже гарно вишивала.
Першу свою картину, вишиту хрестиком, Ніна Іванівна створила ще у 12 років. І вже ніколи не випускала з рук голку з ниткою.
Дивлячись на її картини, відчуваєш запах бузку й півників, стиглих яблук, груш, вінограду… А ще разом з художницею подорожуєш рідною Україною. Спадають на думку слова Лесі Українки: « Красо України. Поділля». Саме Поділля – свою маленьку батьківщину оспівує в своїх творах Ніні Гончарук. Оспівує не словами, а голкою й ниткою, вкладаючи душу. Усе це – чарівний світ Ніни Гончарук.

Нові надходження
Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua