Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Співець зачарованої Десни»

01.10.2019

«Співець зачарованої Десни»

Хіба є в Україні людина, хто б хоч раз у житті не чув про Олександра Довженка? Але тільки саме "чув", бо щоб осягнути постать цієї видатної людини, потрібно було почути розповідь того ж Сергія Тримбача, до речі - лауреата Державної премії ім. О. Довженка та дослідника життя кінорежисера, з якою Сергій Васильович виступив перед гостями вечора. В цій розповіді було все: творчість митця, особисте життя, складні відносини з керівниками СРСР тих часів та боротьба за право творити, смерть у злиднях... Майже година, впродовж якої ми слухали затамувавши подих про "Співця зачарованої Десни". А ще гості дізнались, що Олександр Довженко любив українські пісні. В пам'ять про цю видатну людину для усіх присутніх заспівали і заграли їх чудові артисти-друзі бібліотеки: народні артисти України Анатолій Матвійчук і Світана Мирвода, заслужений артист України Сергій Шматок і чарівні дівчата вокального колективу "Козачка" Національної філармонії України. До речі, пан Анатолій зазначив, що йому подобається такий формат вечорів: невимушений, без офіціозу, який більше нагадує артистичний "капусник". Може саме тому прямо тут, в бібліотеці артисти сміло експериментували, співали та грали як тріо, дуети, а загальноулюблену "Червону руту" взагалі заспівали усі творчі сили та ще й за допомоги зали. Ну а якщо якісь справи, сили чи злі чари відволікли когось від участі у вечорі пам'яті Олександра Довженка - не засмучуйтесь, повну версію цієї цікавої і змістовної зустрічі можна подивитись за посиланням https://www.facebook.com/marat.strakovskyy/videos/2404344033143858/.

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua