Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Літературна подорож  «Книга жива, вона говорить до мене»

27.09.2019

Літературна подорож «Книга жива, вона говорить до мене»

Приємною та захоплюючою відбулась зустріч з нашими гостями 26 вересня 2019 року. Альона Нойвіль презентувала свою книгу «Нічна» роман-фентезі. Приємно була вражена письменниця, що серед школярів були ті, хто вже прочитав цю книгу, тож було про що говорити. Ейна, котру вважали звичайною дівчиною, виявилася зовсім іншою. Вона - нічна. Марра. Може біду накликати, а може, домовившись із силами ночі, й удачу принести. Їй складно бути в злагоді із звиклим до самотності серцем. А тут ще необхідно рятувати себе й життя брата, спираючись на допомогу ворога усіх нічних - ловця Елверда. А в нього свої таємниці, звички і плани. Обоє ходили стежками долі, не відаючи, що їм призначено зустрітися, що на них чекає велика місія. А її переслідує тривожна загадка: Елверд допоможе чи погубить її? Дорога веде їх через неймовірні випробування, де кожен по-своєму прагне свободи й любові.
Вони ризикують заради надії. Ну як Вам?
Розмова йшла і про те, а якби по цій книзі зняли фільм….Кого діти та письменниця бачили з українських акторів у головних ролях? Варіанти були різними але цікавими. А хто зна? В житті все відбувається неочікувано.
Пані Наталія говорила про журнал "Однокласник" який є найстарішим дитячим журналом України. Тож і тут було сказано чималенько цікавого. Видання завжди мало сильну літературну складову, деякий час виходили літературні спецвипуски. З жовтня 2011 року виходить додаток "Літературний Однокласник", про що деякі учні і не знали, а можливо просто не звертали увагу. Літературний додаток, дуже важлива складова журналу. Діти які пишуть, мають можливість надсилати свої твори до редакції, і побачити свої творіння на сторінках журналу. Чимало українських письменників починали свій шлях саме з цього видання.
Наприкінці заходу, активні читачі отримали журнали у подарунок, а бібліотека нову книжечку!
Дуже дякуємо нашим гостям, і сподіваємось на подальшу співпрацю!

Нові надходження
Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua