Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Творча подорож за маршрутом «КИЇВ-ТОКІО-КИЇВ»

13.09.2019

Творча подорож за маршрутом «КИЇВ-ТОКІО-КИЇВ»

Наталія Морозова-Шімада – акторка, у якої за плечами близько 40 ролей на сцені театру та в кіно, поет, публіцист, член Національної спілки театральних діячів України та Конгресу літераторів України… Що ще? Матуся чудового хлопчика, якого вона все ж залишила на декілька годин, щоб поспілкуватися зі своїми шанувальниками. Вона львів’янка – за народженням, харків’янка – за другою, акторською, освітою, киянка – за містом, в якому їй довелося жити і працювати більшу частину життя, де набиралася майстерності ліричного слова в студії «Треті ворота» у незабутнього Юрія Каплана… І майже японка, адже останні декілька років постійно мешкає в «Країні, де сходить сонце». Але кожного року приїздить на батьківщину. Тож маршрут «Київ-Токіо-Київ» не вигаданий, справжній, і назва творчої зустрічі «Йду на Ви!» – це не проголошення війни, а скорше кредо людини, яка творчістю кидає виклик буденності.
Вірші Наташи (до речі, скоро мають бути видані у Києві), як і її розповіді, відображали різні періоди життя автора – творча діяльність, співпраця з київськими театрами: Академічним театром на Липках, «Візаві», Академічним драматичним театром на Подолі, музично-драматичним театром ім. Шолом-Алейхема та іншими. Окремо – її дитя, театр лірики і драми «Течія», де Наташа стала не тільки акторкою, а й художнім керівником. А її робота в моновиставі «Княжна» за творами Т. Г. Шевченка зібрала схвальні відгуки навіть в Японії!. Справді великий відрізок акторка присвятила цій країні та її незвичайній і давній культурі.
Декілька годин спілкування з відкритою, яскравою і водночас скромною, по-творчому закоханою у свою діяльність людиною промайнули майже як одна мить. Чекаємо Наташу наступного року, коли вона триматиме у руках свою збірку поезій і, сподіваємось, щось нове в акторському доробку.

Нові надходження
Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua