Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Пізнавальне заняття «На гостинах у Веселунчика»

09.09.2019

Пізнавальне заняття «На гостинах у Веселунчика»

Дитинство – є досить насиченим періодом емоційного розвитку малюка. Емоції дітей – безпосередні та спонтанні. У дитини забрали іграшку – вона голосно плаче, віддали – знову сміється, наче нічого і не трапилось. Діти, особливо маленькі, не ховають та не стримують своїх переживань. Тому вся їх активність забарвлена емоційними проявами. Нова зустріч з вихованцями дитячого садочка №467 була присвячена емоціям, щоб емоції у дітей були позитивними.
Гра, як відомо, основний вид діяльності дитини, за допомогою якої вона пізнає світ. Гра « Я радію, коли…», з якою ми розпочали спілкування з дітками, допомогла дітям вчитися проговорювати свої почуття та емоції, щоб легше було спілкуватися з дорослими та однолітками у повсякденні. Та були хлопці, які з самого ранку були без настрою і не мали бажання приймати участь у грі. Ми побачили, що у групі є маленькі «буркунчики».
Потім до вихованців групи завітали улюблені персонажі з відомої казки «Білосніжка та сім гномів». На прикладі цих героїв легко було розповісти та показати якими бувають емоції. Діткам не склало труднощів назвати імена цих героїв: Розумник, Буркун, Веселун, Скромник, Соня, Чихун та Простачок.
Яскраве захоплення викликав чудовий мультфільм «Крихітка Єнот», подарувавши щирі усмішки на обличчях малечі. Мультфільм змусив замислитися, як впливає наша поведінка, наші дії на відношення оточуючих до нас. Ми запропонували вихованцям дидактичний матеріал, який допоміг поринути у світ почуттів. Гра «Загадковий світ емоцій» мала на меті проілюструвати дітям користь від позитивного мислення для кожного з нас особисто. Продовжили «гру в емоції» пазли. Розподіливши малечу на команди, ми запропонували скласти кумедних чоловічків-смайликів у відповідному вигляді: оченята і ротик повинні скласти «правильний» вираз обличчя. Завдання виявилося не таке вже й легке – здивування і переляк, радість і просто гарний настрій не завжди можна легко розрізнити. Але, допомагаючи один одному, всі впоралися з завданням.
А що може гарно підняти настрій? Безумовно – подарунок! Для творчого процесу ми використали: шпажки, двосторонній скотч, макарони-метелики, пофарбовані у різні кольори та шаблони-смайлики. Всі дітки були активними та працьовитими! Іграшки-сувеніри вийшли у всіх різні та отримали різне призначення! Ми зібрали гарний «букет» з різнокольорових емоцій та почуттів!
https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/09/Na-gostynax-u-Veselunchyka.html

Нові надходження
Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua