Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Творча подорож за маршрутом «КИЇВ-ТОКІО-КИЇВ»

01.09.2019

Творча подорож за маршрутом «КИЇВ-ТОКІО-КИЇВ»

Наталія Морозова-Шімада – акторка, у якої за плечами близько 40 ролей на сцені театру та в кіно, поет, публіцист, член Національної спілки театральних діячів України та Конгресу літераторів України… Що ще? Матуся чудового хлопчика, якого вона все ж залишила на декілька годин, щоб поспілкуватися зі своїми шанувальниками. Вона львів’янка – за народженням, харків’янка – за другою, акторською, освітою, киянка – за містом, в якому їй довелося жити і працювати більшу частину життя, де набиралася майстерності ліричного слова в студії «Треті ворота» у незабутнього Юрія Каплана… І майже японка, адже останні декілька років постійно мешкає в «Країні, де сходить сонце». Але кожного року приїздить на батьківщину. Тож маршрут «Київ-Токіо-Київ» не вигаданий, справжній, і назва творчої зустрічі «Йду на Ви!» – це не проголошення війни, а скорше кредо людини, яка творчістю кидає виклик буденності.
Вірші Наташи (до речі, скоро мають бути видані у Києві), як і її розповіді, відображали різні періоди життя автора – творча діяльність, співпраця з київськими театрами: Академічним театром на Липках, «Візаві», Академічним драматичним театром на Подолі, музично-драматичним театром ім. Шолом-Алейхема та іншими. Окремо – її дитя, театр лірики і драми «Течія», де Наташа стала не тільки акторкою, а й художнім керівником. А її робота в моновиставі «Княжна» за творами Т. Г. Шевченка зібрала схвальні відгуки навіть в Японії!. Справді великий відрізок акторка присвятила цій країні та її незвичайній і давній культурі.
Декілька годин спілкування з відкритою, яскравою і водночас скромною, по-творчому закоханою у свою діяльність людиною промайнули майже як одна мить. Чекаємо Наташу наступного року, коли вона триматиме у руках свою збірку поезій і, сподіваємось, щось нове в акторському доробку.

Нові надходження
Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua