Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Творча зустріч з відомою письменницею Євгенією Пірог у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю

26.08.2019

Творча зустріч з відомою письменницею Євгенією Пірог у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю

Продовжується співпраця бібліотеки ім. М. Костомарова з Київським міським центром реабілітації дітей з інвалідністю. Відбулась довгоочікувана зустріч з письменницею Євгенією Пірог.
Письменниця – авторка та куратора низки дитячих проектів, спрямованих на популяризацію читання – Євгенія Пірог (казкарка Джинні), вже вдруге завітала на зустріч до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю. Ініціатором зустрічі стала бібліотека ім. М. Костомарова, яка вже кілька років співпрацює з Центром.
Казкарку Джинні діти чекають з нетерпінням. Впізнати її легко: вона у чудернацькому капелюсі, зазвичай з кумедними барвистими косичками, а ще завжди приносить з собою купу всіляких цікавинок. Головне – вона залучає дітей до співавторства, створивши разом з ними понад 40 казок, які укладені в альманах «Блискуче перо».
Прийшовши до Центру, письменниця відразу залучила дітей до живого спілкування, познайомивши вихованців зі своїми книжками. А створення казки-гри «Подорож веселого тигреняти» додало позитивних емоцій та бажання до пригод. Попри те, що діти з обмеженими можливостями, інтерес до пізнання у них невичерпний. Підлітки разом письменницею завзято працювали над створенням гри: розмальовували карту, прокладали маршрут, наповнювали гру різними дійовими особами, та безумовно, створювали перепони, які необхідно було долати. Також помічниками у грі було двоє хлопців волонтерів з Алжиру, які спілкувались з дітками англійською мовою. І як це не дивно, вихованці показали гарні знання англійської мови. Потім всі разом грали та подорожували через ліси та ріки, долали дружньо труднощі, а ходи рахували – англійською. Це було незабутньо!
Свою розповідь-мандрівку авторка урізноманітнила іграми, а під музику М. Джексона всі разом виконали пісню, слова якої написала Євгенія Пірог.
Під кінець зустрічі письменниця презентувала свою нову книгу «Сім дорослих днів» про пригоди українського хлопця в інвалідному візку в Антарктиці.

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/08/Tvorcha-zustrich-z-Yevgeniyeyu-Pirog-u-Kyyivskomu-miskomu-centri-reabilitaciyi-ditej-z-invalidnistyu.html

Нові надходження
Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua