Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Творча зустріч з відомою письменницею Євгенією Пірог у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю

26.08.2019

Творча зустріч з відомою письменницею Євгенією Пірог у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю

Продовжується співпраця бібліотеки ім. М. Костомарова з Київським міським центром реабілітації дітей з інвалідністю. Відбулась довгоочікувана зустріч з письменницею Євгенією Пірог.
Письменниця – авторка та куратора низки дитячих проектів, спрямованих на популяризацію читання – Євгенія Пірог (казкарка Джинні), вже вдруге завітала на зустріч до Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю. Ініціатором зустрічі стала бібліотека ім. М. Костомарова, яка вже кілька років співпрацює з Центром.
Казкарку Джинні діти чекають з нетерпінням. Впізнати її легко: вона у чудернацькому капелюсі, зазвичай з кумедними барвистими косичками, а ще завжди приносить з собою купу всіляких цікавинок. Головне – вона залучає дітей до співавторства, створивши разом з ними понад 40 казок, які укладені в альманах «Блискуче перо».
Прийшовши до Центру, письменниця відразу залучила дітей до живого спілкування, познайомивши вихованців зі своїми книжками. А створення казки-гри «Подорож веселого тигреняти» додало позитивних емоцій та бажання до пригод. Попри те, що діти з обмеженими можливостями, інтерес до пізнання у них невичерпний. Підлітки разом письменницею завзято працювали над створенням гри: розмальовували карту, прокладали маршрут, наповнювали гру різними дійовими особами, та безумовно, створювали перепони, які необхідно було долати. Також помічниками у грі було двоє хлопців волонтерів з Алжиру, які спілкувались з дітками англійською мовою. І як це не дивно, вихованці показали гарні знання англійської мови. Потім всі разом грали та подорожували через ліси та ріки, долали дружньо труднощі, а ходи рахували – англійською. Це було незабутньо!
Свою розповідь-мандрівку авторка урізноманітнила іграми, а під музику М. Джексона всі разом виконали пісню, слова якої написала Євгенія Пірог.
Під кінець зустрічі письменниця презентувала свою нову книгу «Сім дорослих днів» про пригоди українського хлопця в інвалідному візку в Антарктиці.

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/08/Tvorcha-zustrich-z-Yevgeniyeyu-Pirog-u-Kyyivskomu-miskomu-centri-reabilitaciyi-ditej-z-invalidnistyu.html

Нові надходження
Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua