Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Майстер-клас «Україна багатогранна: святковий серпень»

21.08.2019

Майстер-клас «Україна багатогранна: святковий серпень»

Україна – це велика незалежна держава, вільна у виборі власного шляху до майбутнього. Україна – це рідна мова, чарівна пісня, колоритні народні обряди і традиції, мальовнича природа, талановитий і працьовитий народ. На території нашої держави живуть багато людей різних національностей, які з повагою відносяться до наших традиційних свят. Перелік свят дуже великий, один тільки місяць серпень може назбирати цілий кошик свят: три Спаса, День авіації України, День Незалежності України. І це, ще не весь перелік свят. Тому ми вирушили на гостини до місяця серпня, який виявився дуже привітним, з вихованцями дитячого садка №346. Наш захід виявився незвичайним. Чому? А зараз ми дізнаємось з нашими друзями.
Місяць серпень дуже щедрий місяць на врожай і тому гра-вікторина «Господарський тур» допомогла виявити серед малечі розумних та працьовитих учасників. Виявляється, що наші трударі дуже гарно знають, які проводяться роботи у серпні: жнива, копають картоплю, садовину і городину, збирають мед та яблука.
Як відомо, козаки вміли швидко бігати, були мужніми, щоб захищати нашу Батьківщину. Але, у сучасному світі не тільки хлопці спритні та сильні, але й дівчата. Тому наступний тур «Козацькі забави» перевірив, хто швидше подолає відстань з важливим дорученням у руках. З цим завданням гарно впорались обидві команди.
Мати гарний одяг або військове вбрання – це справа гарних майстринь. Здавалося б, вміють майстерно прясти та швидкі у руках – тільки дівчата. Але, на жаль ні. Наступний конкурс «Веретено» показав, що більш винахідливими та кмітливими виявилися хлопці – юні козачата. Мабуть, у дівчат у цей день щось не склалося, бо хлопці перемогли у цьому змаганні.
Наші конкурси були сповнені пригод та несподіваних випробувань і тому, час перепочити. Але, відпочинок буває різним. І ми всі разом завітали до клубу «Відпочивайко», де провели майстер-клас «Серпневий врожай». Малеча з натхненням «працювала» у полі, в саду та на городі , зібравши до столу ароматні фрукти та овочі.
Ось і підходить до кінця лагідне літо, та це не привід сумувати, бо діти за літо підросли, додали в силі й ми щиро раді бачити таких гарних, життєрадісних, усміхнених дітей.

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/08/Ukrayina-bagatogranna-svyatkovyj-serpen.html

Нові надходження
Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua