Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Майстер-клас «Мій перший літачок»

05.08.2019

Майстер-клас «Мій перший літачок»

Подорож, мандрівка – найприємніше відчуття, коли маєш змогу подивитися світ та насолодитися яскравими емоціями від вражень. Плануючи подорож, люди з особливою увагою вибирають для себе найбільш відповідний транспорт, який доставить їх у бажані місця. Способів для перевезення існує вже не так і багато: автомобільний, залізничний, водний та повітряний. Останній, до речі, є наймолодшим, але вже став досить популярним видом транспорту. І тому, працівники бібліотеки ім. М. Костомарова (Жученко Марина та Страковська Олена) вирушили з новими друзями з дитячого садочку №346 у подорож літаком.
Але, щоб мандрівка була цікавою, бібліотекарі спочатку познайомилися з маленькими друзями, розповіли про бібліотеку, навіщо потрібно читати книжки. Розглянувши книжки про літаки, гвинтокрили, прочитавши віршики та відгадавши загадки про повітряний транспорт, діти перейшли до найважливішої справи – виготовлення літаків. На деякий час маленькі вихованці стали авіаконструкторами, яким дуже хотілось змайструвати незвичні авіалайнери. Продовжуючи тему екології у всіх навчальних та дошкільних закладах, для майстер-класу «Мій перший літачок» бібліотекарі використали вторсировину: порожні пляшки з-під води, соку, фольгу від печива, картон, ножиці, клей. Під час кропіткої праці, маленькі «інженери» постійно цікавились: «А чи залишаться у них ці літачки?». Та їх запевнили: « Якщо будете мати терпіння, в кінці заходу про все дізнаєтесь».
Ось літачки вже готові, пасажири зайняли свої місця, а новенькі авіалайнери знаходяться на летовищі. Авіаційний диспетчер аеродрому виконав заявку для польоту, отримали дозвіл на використання повітряного простору та надали дозвіл екіпажу до зльоту. Двигуни загуділи, літак набирає швидкість і ось мить…. І всі полетіли! Радісним емоціям дітей не було меж! «Пролітаючи» літаком над землею, маленькі мандрівники зачаровано роздивлялися пейзажі, розташовані внизу, пролітали повз білосніжні хмаринки, що огортали літак.
Повітряна подорож видалась чудовою. Та найголовніше, що маленькі «авіаконструктори та інженери» взяли свої літачки додому, маючи змогу удосконалити своє творіння!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/08/Povitryani-peregony.html

Нові надходження
Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua