Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Презентація видання «Оксфордська ілюстрована енциклопедія»

16.07.2019

Презентація видання «Оксфордська ілюстрована енциклопедія»

Творці «Оксфордської ілюстрованої енциклопедіі» всіляко прагнули до того, щоб вона не стала надбанням лише однієї країни або однієї цивілізації і щоб її статті були зрозумілі будь-яким зацікавленим читачам, які не мали раніше детальних відомостей про предмет.
У кожного тому є точно позначена тема, розкрита в його назві. Читання окремих томів не вимагає ніяких попередніх знань; в них відсутня специфічна лексика та немає перехресних посилань на інші томи. Проте всі вісім тематично побудованих томів і дев'ятий довідковий, завершальний, представляють читачеві цілісний і огляд всіх знань і досягнень, набутих людством. Матеріал у кожному томі зведений у відносно невеликі за обсягом статті (від 50 до 1000 слів), розташовані в алфавітному порядку. Перехресні посилання всередині томів дані у всіх випадках, коли вони можуть бути корисні читачеві.
Колектив авторів кожного тому очолює редактор, який є визнаним авторитетом у своїй галузі. Більше чотирьохсот вчених і викладачів з усієї земної кулі прислали для енциклопедії свої статті, в яких налічується в цілому 2,4 млн. слів. Вони працювали в тісній співпраці з групою редакторів Оксфордського університету, які прагнули зробити кожну статтю (в стильовому і змістовному відношенні) частиною єдиного цілого. Яскравість сприйняття тексту досягається завдяки спеціально підібраним ілюстраціям, схемам, картам і фотографіям.

Нові надходження
Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua