Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Майстер-клас: «Міллінери: капелюшки, як мистецтво»

12.07.2019

Майстер-клас: «Міллінери: капелюшки, як мистецтво»

Літо – чудовий час для літніх капелюшків, бо в усі часи вони несли функцію захисту від сонця. Та, щоб сонечко не дуже припікало у маленькі голівочки вихованців дитячого садочку № 388, працівники бібліотеки ім. М. Костомарова вирішили поєднати творчі здібності малечі та відпочинок, і зробити красиві капелюшки.
Головні убори, або капелюшки, виникли тисячі років тому. У витоків створення головних уборів стоять хустки, якими покривали голову ще стародавні єгиптяни. А у Середньовіччі мода на головні убори не була різноманітною. Іноді, роль капелюхів виконували звичайні капюшони, які з часом перетворилися на подобу тюрбана з прикрасами. З XVII століття капелюхи займають особливе місце в гардеробі – прикрашаються пір’ям, пряжками з дорогоцінних металів і навіть діамантами.
Змінювалися фасони і кольори, але капелюшки як і були, так і залишаються справжнім витвором мистецтва. А у XXI столітті сучасні дизайнери капелюшок довели цю функцію до досконалості.
Всі дівчатка є модницями з самого раннього віку, тому при першій можливості одягають модний капелюх. Але, хлопчики теж не відстають від модних тенденцій. Тому майстер-клас з виготовлення модних капелюшків, викликав у дітей неабияке задоволення. «Дизайн-студія» по втіленню капелюшкових мрій, розмістилася на свіжому повітрі, а в арсеналі бібліотекарів та дітей були необхідні матеріали: паперові разові тарілки, степлер, ножиці, клей, металізований різнокольоровий картон, різноманітні аксесуари. Діти з захопленням і старанністю працювали над своїми шедеврами. Готові капелюшки вийшли дуже оригінальними, мали неповторний стиль, в єдиному екземплярі. Нині у гардеробі Єлизавети II міститься понад 5 тисяч капелюшків, тому бібліотекарі побажали юним модельєрам, щоб їхній гардероб також поповнювався вишуканими речами, які б підкреслювали індивідуальність та гідність особистості!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/07/Millinery-kapelyushky-yak-mystecztvo.html

Нові надходження
Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua