Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Екологічний захід «Буду я природі другом»

03.07.2019

Екологічний захід «Буду я природі другом»

3 липня Міжнародний день без пластикового пакета. І тому, столична влада просить всіх киян та гостей міста долучитися до всесвітньої акції «День без поліетилену». Бібліотека ім. М. Костомарова не залишилась осторонь цієї справи. Бібліотекарі вирішили теж зробити свій внесок. Щоб підтримати ідею «екологічного» способу життя на конкретних справах, вони завітали до дитячого садочку №388. Чому дитячий садочок? Тому що привчати до екологічного мислення треба з самого раннього дитинства.
Екологія – такий всім нам знайомий термін, тобто, наука, що вивчає закономірності взаємовідношень організмів з довкіллям. Але, з розвитком цивілізації та науково-технічного прогресу, в останні десятиліття завдяки активному та здебільшого непродуманому «господарюванню» людей, з’явилося словосполучення – екологічні проблеми. Природні ресурси знищуються, забруднюється навколишнє середовище, гинуть тварини. Природа подає тривожні сигнали, на які людство не дуже швидко реагує. Але природа не чекає, біосфера планети перебуває в критичному стані, коли до глобальної катастрофи залишилися лічені кроки!
Тому, маленькі «екологи» взялися за справу. Щоб постійно не купувати нові іграшки для літнього відпочинку, до речі, багато з яких зроблені з пластику, бібліотекарі разом з дітками вирішили зробити їх з вторинної сировини: поліетиленові пакети, залишок монтажної піни та палички для суші. Морські мешканці, а це медузи, вийшли дуже кумедними, не схожими одна на одну. Тепер з ними можна і плавати, і просто грати, вигадуючи неймовірні пригоди. Це чудова та безпечна для довкілля альтернатива.
Ось так можна потроху «допомагати» природі. А застарілі слова «Візьмемо все від природи» слід замінити словами «Природа – наш дім, наша годувальниця».

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/07/Budu-ya-pryrodi-drugom.html

Нові надходження
Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua