Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Майстер-клас «Маленькі дизайнериМ

27.06.2019

Майстер-клас «Маленькі дизайнериМ

Який прекрасний та дивний світ нас оточує! І все це – природа! Напевно, немає жодної людини на землі, яка б не захоплювалася величчю високих гір, бурхливим потоком річки, зоряним нічним небом та незабутнім співом солов’я. І тому, бібліотекарі запрошують всіх бажаючих зазирнути за лаштунки живої природи з гомінливою малечею, та дізнатися, як вони проводять літо.
Маленьким дітям подобається бути схожими на своїх батьків, експериментувати, приміряти на себе ролі різних дорослих професій. Працівники бібліотеки ім. М. Костомарова вирішили створити для вихованців дятячого садочка умови, щоб вони мали можливість дізнатися щось нове, відчути себе на «серйозному» рівні. Для цього поєднали дві теми: мода та жива природа. Мода та стиль – поняття не лише сучасного світу. Скільки тисяч років існує наша планета, стільки ж і краса та розмаїття в природі. Якщо подивитися на птахів, квіти, тварин та комах – диву дивуєшся, як все гармонійно поєднано в кожному творінні. Та попри те, що в природі все досконале, юні дизайнери подивилися на світ живої природи по-своєму.
Всім відома комашка сонечко, або божа корівка. Вона живе практично скрізь, крім Арктики та Антарктики. Буває жовте сонечко, чорного кольору і, навіть біле. Всі вони мають різну форму, розміри та кількість цяток. Бувають сонечка навіть без цяток. У цих комах є своє життя, та щоб вони не сумували, малеча вирішила влаштувати для сонечок та їхніх друзів: жучків, павучків, метеликів – лісову вечірку, а для охочих ще й показ мод. Для цієї події «знавців моди» бібліотекарі не шукали, бо вони були на місці, в групі. На «стильний» одяг для сонечок не було витрачено багато коштів, а ось дати волю своїм талантам, малеча змогла сповна. Не гаючи часу, юні дизайнери моделювати одяг, вправно працювали з матеріалом, а це: папір, ножиці, клей. На оздоблення одягу їм знадобилися: метелики та краватки, звісно, для джентльменів, а для дівчаток – різні аксесуари, квіточки, бантики. Та ось, бажана мить, казковий показ лісової моди на оригінальному подіумі! Яскраві емоції дітей красномовніші за будь-які слова! Маленькі дизайнери підкорили серця бібліотекарів! Все вийшло неперевершено, у вишуканому стилі!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/06/Malenki-dyzajnery.html#more

Нові надходження
Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua