Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Прогулянки Україною. Садиби і парки Хмельниччини

25.06.2019

Прогулянки Україною. Садиби і парки Хмельниччини

Перша частина нашої подорожі по вулиці Шовковичній в м. Київ завершилась будинком №14, що належив М. Шестакову, який володів маєтком у Самчиках, нині село Старокостянтинівському районі Хмельницької області.
Ми вирішили поїхати подивитись а як вони виглядають, славетні Самчики, що є одними з двох найкраще збережених маєтків у сучасній Україні?
Перешкодою ставало майже все: нестерпна спека, купа справ, які неодмінно треба зробити, родини, які ми залишали і відстань між Києвом і Хмельницьким. Але ми поїхали!
Житомирщина зустріла нас прохолодою, неперевершиними Денешами, що своєю мальовничістю нагадують казку! Ну а Самчики... Це треба бачити! Чудово збережений маєток у прохолодному парку на березі річки Случ. Неперевершено!
А ще ми завітали у Старокостянтинів до одного з замків князів Острозьких, Новоселицю у палац Гжизицьких, Ілляшівку до палацу С. Букара, Пиляву, старовинне поселення.
Якщо дорога до Самчикив супроводжувалась розповіддю нашого гіда, то зворотній шлях мав проходити у тиші. Та де там! Ми і не помітили, як повернулись додому: суцільні розмови про те, що побачили і що хочимо дуже продовжувати мандри.

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і келих вогню

Гаррі Поттер і келих вогню / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2003 – 672 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua