Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Даруйте дітям ласку і тепло»

18.06.2019

«Даруйте дітям ласку і тепло»

Читання – є одним із видів літнього відпочинку. Забезпечити відпочинок дитини з користю - повинна обов`язково книга! Побачити незвичайне у звичайному, здійснити подорож різними країнами або просто потрапити у детективну історію. Влітку надається чудова нагода перетворення бібліотеки в місце, де можна цікаво і весело провести час. Щоб дитині дійсно подобалось відвідувати бібліотеку, потрібно створити необхідні умови, зацікавити. Читачам нашої бібліотеки точно не було сумно! Ми грали у різні ігри, зокрема у літературні. Обговорювали прочитані книжки, радили почитати їх своїм друзям, зачитали декілька уривків з творів, які вони запропонували з прочитаної ними книги аби зацікавити друзів. Бібліотекар ознайомила читачів з новою літературою, яка неабияк зацікавила дітлахів, зокрема серією книжок «Маленьким про великих», у якій маленькі читачі відкривають для себе, ким були та чого досягли видатні люди.
Години звісно нам не вистачило на спілкування, ледь вклалися в дві, але вони промайнули так непомітно, що домовились зустрітись ще!

Нові надходження
Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua