Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
ЛІТЕРАТУРНИЙ КВЕСТ «КНИЖКОВИЙ ЧУДО ОСТРІВ»

10.06.2019

ЛІТЕРАТУРНИЙ КВЕСТ «КНИЖКОВИЙ ЧУДО ОСТРІВ»

В історії – черпаємо мудрість, в поезії – політ думки і дотепність,
у математики – принциповість і точність, у філософії – мораль і серйозність.
І всі ці знання об’єднує одне прекрасне поняття, ім’я якому – КНИГА.

Швидко сплинув час… і ось настало бажане літо. Навчальний рік позаду з його контрольними та домашніми завданнями. Для школярів почалася весела та яскрава пора – канікули, а для батьків – чергове питання: чим зайняти дитину на канікулах влітку? Відповідь проста – пришкільний табір, де дітвора має змогу провести час цікаво та пізнавально. Тому, бібліотека ім. М. Костомарова взяла активну участь у співпраці з педагогами пришкільного табору (який розташувався у СШ №73), щоб діти мали змогу активно та з користю провести свій вільний час.
Ліна Яківна Пескіна – завідуюча бібліотеки, розпочала з вітального слова до присутніх, розповіла про діяльність бібліотеки та запросила дітей до нашого чарівного книжкового простору.
Діти – це творчі особистості, які потребують постійної реалізації своїх планів та задумів. Тому мандрівка до Книжкового Острова Скарбів дає можливість вихованцям цікаво, весело та з користю провести час, позбавити їх від нудьги та відкрити в собі свої таланти. Для подорожі діти розділилися на дві команди. Вони обрали свого капітана, отримали карту, тобто певні завдання для того, щоб знайти скриньку скарбів, спорядження та вирушили в путь.
Перший конкурс-зупинка «Літературний семафор» допоміг познайомитися з цікавими дитячими книжками відомих українських письменників, відгадуючи літературні уривки з їхніх творів.
Наступний ребус «Стежками до слів» – це прислів’я, приказки про книгу, що ми дістаємо з глибин народної мудрості. Умови конкурсу: слова зашифровані малюнком у поєднанні з літерами та іншими знаками. Завдання: хто швидше знайде правильне слово та прочитає вислів. А конкурс «У світі звуків та слів», допоміг вихованцям «підтягнути» орфографію, вставляючи у слова пропущені літери.
Протягом всього розвитку людства шульга викликав особливий інтерес у суспільства. І наступний конкурс «Лівша чи правша?» додав мандрівці незвичних емоцій. Учасники по черзі намагалися написати вислови про книгу лівою рукою. Це виявилось не дуже легко, але подарувало багато яскравих вражень!
Йдучи на зустріч до своїх друзів, бібліотекарі несли з собою ромашки. Але здійнявся сильний вітер і пелюстки квітів розлетілись. Тому, наступний конкурс «Уклади ромашку». Він вимагає від шукачів кмітливості та гарної дикції, тому що на пелюстках написана скоромовка. Позбиравши пелюстки ромашки, юні оратори позмагалися хто швидше та чіткіше промовить скоромовку.
Ось, нарешті, всі завдання виконано, перешкоди подолано – юні шукачі знайшли свій жаданий скарб. Але скринька замкнена, а ланцюг міцно тримає замок. Довелося хлопцям виконати ще одне завдання: віднайти сховані ключі. Але їх виявилось аж три, тому це ще більше додало їм запалу для досягнення мети. Переможцям дісталися довгоочікувані призи! Сонячний день та неперевершена подорож подарували всім дітям казкові емоції та нові враження!

Нові надходження
Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua