Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Співучий Києве, дитя живих століть

29.05.2019

Співучий Києве, дитя живих століть

Що таке справжній киянин? Чи обов’язково для цього високого звання багато років жити в столиці, чи мати «київський родовід» у декілька поколінь? Чи, може, достатньо бути закоханим у наше чудове місто, дбати про нього, оспівувати його? Гадаємо, ті, хто завітав 24 травня 2019 року в бібліотеку ім. Ошера Шварцмана, щоб разом відзначити День Києва, дотримуються саме останньої думки. А ще потрібно мати хист дарувати людям радість – а як інакше може бути у святкового весняного дня!Майстри сцени, які завітали у гості до читачів бібліотеки ім. Ошера Шварцмана, відповідали викладеним критеріям «на всі сто». До того ж усі – давні і щирі друзі цього осередку культури: народний артист України, співак Олександр Василенко; чарівні жінки тріо «Либідь» і гурту «Козачка»; композитор Володимир Бистряков і письменник-гуморист, поет Аркадій Гарцман; заслужений артист України, баяніст Сергій Шматок; етнограф, поет, співачка Ольга Угнівенко. У їх виконанні твори присвячені Україні, Києву і його мешканцям. Автор декількох пісень, з тих, що пролунали цього вечора - ведуча заходу, заслужений діяч мистецтв України Алла Мігай.
Такі самі справжні Кияни художники, чиї твори, присвячені Києву, прикрасили стіни бібліотеки ім. О. Шварцмана – вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва Київського Палацу дітей та юнацтва та учасники відкритого бієнале «Палітра». До речі, це вже друга поспіль виставка цих митців в бібліотеці!
За вікном «грає море зелене, тихий день догора…», в залі музика, оплески, захоплення, щастя від дотику до прекрасного – справжнє Свято міста над Дніпром.

Нові надходження
Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua