Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Співучий Києве, дитя живих століть

29.05.2019

Співучий Києве, дитя живих століть

Що таке справжній киянин? Чи обов’язково для цього високого звання багато років жити в столиці, чи мати «київський родовід» у декілька поколінь? Чи, може, достатньо бути закоханим у наше чудове місто, дбати про нього, оспівувати його? Гадаємо, ті, хто завітав 24 травня 2019 року в бібліотеку ім. Ошера Шварцмана, щоб разом відзначити День Києва, дотримуються саме останньої думки. А ще потрібно мати хист дарувати людям радість – а як інакше може бути у святкового весняного дня!Майстри сцени, які завітали у гості до читачів бібліотеки ім. Ошера Шварцмана, відповідали викладеним критеріям «на всі сто». До того ж усі – давні і щирі друзі цього осередку культури: народний артист України, співак Олександр Василенко; чарівні жінки тріо «Либідь» і гурту «Козачка»; композитор Володимир Бистряков і письменник-гуморист, поет Аркадій Гарцман; заслужений артист України, баяніст Сергій Шматок; етнограф, поет, співачка Ольга Угнівенко. У їх виконанні твори присвячені Україні, Києву і його мешканцям. Автор декількох пісень, з тих, що пролунали цього вечора - ведуча заходу, заслужений діяч мистецтв України Алла Мігай.
Такі самі справжні Кияни художники, чиї твори, присвячені Києву, прикрасили стіни бібліотеки ім. О. Шварцмана – вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва Київського Палацу дітей та юнацтва та учасники відкритого бієнале «Палітра». До речі, це вже друга поспіль виставка цих митців в бібліотеці!
За вікном «грає море зелене, тихий день догора…», в залі музика, оплески, захоплення, щастя від дотику до прекрасного – справжнє Свято міста над Дніпром.

Нові надходження
Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua