Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Співучий Києве, дитя живих століть

29.05.2019

Співучий Києве, дитя живих століть

Що таке справжній киянин? Чи обов’язково для цього високого звання багато років жити в столиці, чи мати «київський родовід» у декілька поколінь? Чи, може, достатньо бути закоханим у наше чудове місто, дбати про нього, оспівувати його? Гадаємо, ті, хто завітав 24 травня 2019 року в бібліотеку ім. Ошера Шварцмана, щоб разом відзначити День Києва, дотримуються саме останньої думки. А ще потрібно мати хист дарувати людям радість – а як інакше може бути у святкового весняного дня!Майстри сцени, які завітали у гості до читачів бібліотеки ім. Ошера Шварцмана, відповідали викладеним критеріям «на всі сто». До того ж усі – давні і щирі друзі цього осередку культури: народний артист України, співак Олександр Василенко; чарівні жінки тріо «Либідь» і гурту «Козачка»; композитор Володимир Бистряков і письменник-гуморист, поет Аркадій Гарцман; заслужений артист України, баяніст Сергій Шматок; етнограф, поет, співачка Ольга Угнівенко. У їх виконанні твори присвячені Україні, Києву і його мешканцям. Автор декількох пісень, з тих, що пролунали цього вечора - ведуча заходу, заслужений діяч мистецтв України Алла Мігай.
Такі самі справжні Кияни художники, чиї твори, присвячені Києву, прикрасили стіни бібліотеки ім. О. Шварцмана – вихованці народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва Київського Палацу дітей та юнацтва та учасники відкритого бієнале «Палітра». До речі, це вже друга поспіль виставка цих митців в бібліотеці!
За вікном «грає море зелене, тихий день догора…», в залі музика, оплески, захоплення, щастя від дотику до прекрасного – справжнє Свято міста над Дніпром.

Нові надходження
Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua