Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Сторінки київського літопису»

23.05.2019

«Сторінки київського літопису»

Кажуть, що Київ – древнє і вічно юне місто. Древнє, тому що вік його перевищує 1500 років. Усі події, які сталися в Києві упродовж його існування, - це історія міста. Всі кияни так чи інакше цікавляться і пишаються історією рідного міста, розказують про неї гостям. Цього дня наші читачі дізналися про деякі історичні події з історії нашого міста, про які навіть і не чули. Хто може розповісти про історичні події так, щоб дітям було цікаво? Звичайно люди, які не просто збагачені знаннями історії, а люди, які й цим живуть. На зустріч з читачами ми запросили Клименко Наталію Михайлівну, директора Музею історичного центру міста Києва. У пані Наталії з учнями був дуже цікавий діалог. Вони обговорювали різні часи, які пережила Україна, а зокрема Київ. І про князя Володимира Мономаха в XII ст., коли розпочався процес дроблення держави на безліч князівств. У 1240 році, скориставшись тимчасовим політичним ослабленням, онук Чингісхана ― Батий, зібравши незліченні орди монголо-татар, узяв місто приступом. Настав кризовий момент в історії Києва. Майже сто років монголо-татари безчинствували на українських землях. І про новий період в історії Києва, що починається в XV ст., коли місто увійшло до складу Великого Князівства Литовського. Після об'єднання Литви і Польщі в одну державу настав занепад славного міста через утиски його католицькою Польщею. Це призвело до визвольної боротьби українського народу проти Речі Посполитої під проводом Богдана Хмельницького. У результаті Київ і вся Україна перейшла в підданство Російській імперії, і ще було чимало інших історичних подій.
Жителі міста створюють історію свою, міста країни процвітають. Але у кожному серці є сподівання на краще, є надія, яка надихає і несе на крилах у майбутнє. Ми хочемо, щоб надія ніколи не зникала з наших сердець. Дуже вдячні пані Наталіїі, що вона завітала до нашої бібліотеки. Змістовною і цікавою відбулась зустріч. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua