Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Пізнавальний експрес «Дорогами Європи».

20.05.2019

Пізнавальний експрес «Дорогами Європи».

Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну,
пройшов у ній лише першу сторінку.
Фужере де Монбрана
Для того щоб рухатися вперед, потрібно не тільки любити свою Батьківщину, а й знати та поважати своїх сусідів. І світова історія підтверджує цей факт. Тому, для нашої держави дуже велике значення відіграють партнерські відносини з країнами Європи. Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна відзначає День Європи. І це дивовижний факт, тому що наша держава – єдина країна в світі, яка, не будучи членом Європейського Союзу, з року в рік святкує на державному рівні єднання з європейськими країнами – широко, голосно, весело! Саме цій події був і присвячений наш захід «Дорогами Європи» з учнями 7-го класу.
Офіційне гасло Європейського Союзу: «Єдність у різноманітності», тобто, європейці єдині у спільній праці на користь миру та добробуту. Багаторічна історія, досвід, політичні, духовні традиції європейських народів – є позитивним чинником для цього континенту. Та щоб потрапити у будь-яку європейську країну та познайомитись ближче з місцевою культурою європейців – необхідно мати паспорт. Перший конкурс «Митний контроль» мав на меті допомогти школярам легко відрізняти біометричний паспорт від звичайного закордонного. Це завдання виявилось складним, бо не всі знали у чому різниця, хоча візуальна була підказка – логотип на титульній сторінці біометричного паспорта, який дає можливість громадянам України мандрувати без віз у 127 країн.
Маючи паспорт, тепер нам потрібні гроші, щоб мати змогу оплатити свою подорож до Європи. Наступний конкурс «Валютна Євробіржа». Він дав можливість дізнатись, яка валюта крім євро в обігу в країнах ЄС.
Багато країн Європи є членами Європейського Союзу. На його синьому прапорі 12 жовтих зірок, що символізують народи Європи в колі, знаку єдності, а також означають абсолютну досконалість і завершеність. Третій конкурс має назву «12 зірок». Командам запропоновано зображення зірок, навколо яких зазначені вирази, що пов’язані з назвами країн, що вирізняють її самобутність і національний колорит, історичні події та досягнення у науці, шедеври національної кухні та музики. Завдання, хто швидше здогадається до якої країни відносяться ці асоціації.
Мультимедійна експрес-подорож «Парад країн Європи» доповнила яскравих вражень про сучасну Європу.
Та на закінчення заходу, «родзинкою» став конкурс «Який у кого колір?». Учні отримали прапори країн Європи і завдання: за 2 хвилини виділити тільки прапори країн Європейського Союзу. Усі учасники заходу брали активну участь, проявивши свою допитливість та кмітливість, а на згадку отримали подарунки банкноти-сувеніри.
Ми бажаємо нашим друзям як найдовше залишити цю мандрівку в пам’яті, зустрічі з новими друзями та враженнями! Бо ми – європейці настільки, наскільки ми – українці. І лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.
До нових зустрічей! Яскравих вам мандрівок!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/05/Dorogamy-Yevropy.html#more

Нові надходження
Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти

Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти / Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 240 с.

Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua