Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Бібліотечна справа в контексті децентралізації»

15.05.2019

«Бібліотечна справа в контексті децентралізації»

Лекція розпочалася з перегляду слайдів за тематикою: «Трансформація мережі публічних бібліотек в умовах адміністративно-територіальної реформи (АТР)». Учасники заходу-лекції дізналися про ключеві завдання об’єднаних територіальних громад: як найкращим чином модернізувати інфраструктуру та управління нею для можливості надання якісних послуг в громадах, про покращення якості життя в громадах та формування єдності мешканців в громадах тощо. Лектором Лагутою Л. В. були наведені цікаві приклади з практичного впровадження АТР в бібліотеках України.
Наприкінці лекції учасниками було проведено обговорення питань, реалізованих в межах розпочатого у 2014 році процесу децентралізації – прийнятої «Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», у тому числі – формуванні ефективного місцевого самоврядування для створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян України, надання високоякісних та доступних публічних послуг, становлення інститутів прямого народовладдя, узгодження інтересів держави та територіальних громад.
До уваги усіх присутніх лекція закінчилась актуальною цитатою про те, що «Зміни ніколи не бувають легкими, але це неминуче, і набагато краще бути автором змін, а не дозволити їх здивувати Вас».

Нові надходження
Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua