Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Калейдоскоп весняних квітів

14.05.2019

Калейдоскоп весняних квітів

Весна прийшла зі своїми акварелями, неповторними подарунками: фіолетові крокуси, темно-блакитні проліски, перші листочки яскраво-салатового кольору та м’якесенькі жовті кульбабки. Найбільшу радість та насолоду, любов до рідного краю, до життя викликає спілкування з природою. Навіть просто її споглядання приносить нам радість: травинка, що вперто пробивається крізь асфальт, політ бджоли, нічні трелі солов’я, барвиста веселка в небі, біла піна квітучих садів – все це несе в собі невичерпний заряд краси. І все це навколо нас! Цією красою ми вирішили помилуватися разом з дітками середньої групи дитячого садочку №465.
Первоцвіти – неповторна краса: перші й ніжні, білі й тендітні, чарівні й неповторні… Вони дуже швидко зацвітають, перетворюючи нашу землю на яскравий килим, але зовсім на короткий час. Дійсно, світ природи сповнений дивовижних барв, чудових звуків, досконалих рухів та форм! Але за вини людей, ранньоквітучі весняні рослини під загрозою зникнення в природі. І це проблема всього людства на нашій планеті. З цього приводу ми розповіли діткам про Червону книгу України, до якої занесені рослини й тварини, які на межі зникнення. І тому, коли з’явиться бажання зірвати первоцвіт, не поспішайте, замисліться – вони можуть зникнути з лісу, з нашої планети назавжди!
Щоб зберегти ніжні квіточки первоцвітів, ми вирішили з малечею провести майстер-клас «Весняний кошик». Все, що нам знадобилось: двосторонній кольоровий папір, шаблони квіточок різного кольору та величини, метелики, ножиці та клей. Фантазії наших маленьких творців не було меж! І як результат, гарний весняний букет без шкоди для природи та довкілля. Та після цього майстер-класу ми впевнені – першоцвіти ніколи не зникнуть, бо наші маленькі друзі вчаться берегти природу.
Весна нікого не забула, нікого не залишила поза увагою: всім подарувала красу та радість, всіх щедро напоїла своєю життєдайною силою, тому наша подяка природі буде, якщо ми у свою чергу оберігаючи рослини, залишимо майбутнім поколінням квітучі первоцвіти на планеті! Адже квіти – одне з найпрекрасніших творінь природи!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/05/Kalejdoskop-vesnyanyx-kvitiv.html

Нові надходження
Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Думати, як Альберт Ейнштейн

Думати, як Альберт Ейнштейн / Даніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua