Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Інтегрованого заняття «Квітковий живопис Катерини Білокур»

24.04.2019

Інтегрованого заняття «Квітковий живопис Катерини Білокур»

Ледве дихнуло весняним теплом і на деревах з’явилися бруньки – та все покривається ніжною зеленню. Природа оживає, неначе одягається в коштовні шати. Все навкруги зачаровує нас! І це не дивно, бо відчуття прекрасного має кожна людина. Але, ще є й картини, на яких зображена природа, які також дають нам естетичну насолоду, посилюють любов до рідного краю. Наш народ має величезну скарбницю найкращих робіт митців, які передали як найкраще велич і могутність краси та чарівність нашої землі. І тому працівники бібліотеки ім. М. Костомарова вирушили у подорож з юними паняночками з Кадетського корпусу №23 по сторінках життя та творчості видатної художниці Катерини Білокур, яка здивувала світ своїми шедеврами.
Катерина Білокур народилася більше 100 років тому, на Київщині. Усе своє життя вона малювала квіти, бо вони найбільше її захоплювали. Катерина Білокур належить до тих митців, які опановували своє непросте ремесло художника самостійно, вона самотужки осягнула таємниці техніки живопису. Чарівна природа рідного села, розмай дерев, квітів, зеленого руна трав стали для Катерини Білокур академією мистецтв. Її називають не перевершеним співцем природі в живописі. Ніхто ні до, ні після неї не зміг настільки напрочуд бездоганно передати на полотнах красу і багатство квітів – ідеальних творінь майстрині, яка прославила Україну.
У 1954 році, на Міжнародній виставці у Парижі, картини Катерини Білокур побачив Пабло Пікассо. Весь світ облетіли його слова: «Якби ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!».
В приємній, затишній атмосфері, роздивляючись слайди, слухачі дізнались багато нового про народну художницю, мали змогу висловити свою думку і своє бачення картин.
Нікому не секрет, що кожна дівчинка хоче бути красивою та привабливою. І для цього, сучасна індустрія краси пропонує широкий вибір косметики. Не зважаючи на свій юний вік, дівчата вже випробовують свої «сили» у макіяжі. І тому, щоб зробити вдалий макіяж – теж треба бути художником, треба вміти правильно поєднувати кольори. І дівчата отримали творче завдання: поєднати кольори так, щоб макіяж вийшов гарний, у гармонії з внутрішньою красою, та віком. Обговорення було на диво дуже жвавим!
Від творчого завдання учасниці заняття перейшли до інтелектуального. Розгадування кросворду допомогло ще краще запам’ятати головні події із життя та творчості великої художниці.
Оскільки творчість Катерини Білокур пов’язана загалом з квітами, наостанок дівчатка отримали невеличкі сюрпризи – квіточки, зроблені бібліотекарями власноруч. Але, це не просто квіточки: кожна квіточка в руках господаря може розкритися, або залишитися закритою. Так і люди, адже всі мають свої таланти, і тому ця квіточка має нагадувати кожному, як використовувати свій потенціал – закриватися та не розвиватися, чи навпаки, як гарна квітка з кожним днем ставати все красивішою, удосконалюючись у своїх здібностях!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/04/Kvitkovyj-zhyvopys-Kateryny-Bilokur.html

Нові надходження
Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua