Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Година пам’яті «Овіяний мужністю кожний їх крок» до Дня Чорнобильської трагедії

24.04.2019

Година пам’яті «Овіяний мужністю кожний їх крок» до Дня Чорнобильської трагедії

24 квітня 2019 року, маючи таке багатство як книга, бібліотека просто не має права не приділяти уваги темі Чорнобильської трагедії. Вшановуючи пам’ять тих, хто ціною свого життя та здоров’я ліквідовував наслідки Чорнобильської катастрофи, на захід було запрошено учасника-ліквідатора Крикуна Юрія Миколайовича, якому на той час було лише 19 років. Він був військовозобов’язаний і одним із перших був направлений на ліквідацію наслідків аварії. Як свідок тих трагічних подій, він розповів учням про те, що саме в такі квітневі сонячні дні як сьогодні, тридцять три роки тому, 26 квітня 1986 року на Четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа, яка з острахом сколихнула всю планету. Чорнобиль нагадав цілому світу, що в самому серці Європи живе великий народ. Світ спочатку почув слово «Чорнобиль», а потім таке незвичне – «Україна». А для багатовікової історії України Чорнобиль став ще однією трагедією в хронології духовного й фізичного знищення нації.
Учні глибоко прониклися тими подіями. У них виникло багато запитань до гостя. Між ними виник діалог, який свідчив про взаєморозуміння і готовність бути сміливими, рішучими, готовими захищати свою Батьківщину, коли для неї виникає загроза.
Наприкінці заходу учнів було ознайомлено з книжковою виставкою «Чорнобиль – гіркий біль України». Перегортаючи сторінки книжок про Чорнобиль та його героїв, учні ще більше прониклися тими трагічними подіями страшного 1986 року.

Нові надходження
Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua