Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Презентація документального фільму Сергія Марченка «Поліські образки» (2006)

24.04.2019

Презентація документального фільму Сергія Марченка «Поліські образки» (2006)

Шумлять жита, як і раніше,
Пливуть у небі літаки…
За вас історія допише
Суворі подвигу рядки.
В. Задворний
26 квітня – Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську трагедію. Чорнобиль – це катастрофа, яка зруйнувала мільйони життів та перевернула світогляд багатьох людей, це попередження і застереження для майбутніх поколінь! Чорнобиль – це наш біль, наша пам’ять і це є наша земля!
23 квітня 2019 року у Центральній районній бібліотеці імені Євгена Плужника до Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу відбулася зустріч з Сергієм Миколайовичем Марченком - українським режисером, сценаристом, фотохудожником, кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри кінорежисури та кінодраматургії КНУТКТ імені І.К. Карпенка-Карого, який презентував свій документальний фільм «Поліські образки» (2006). Фільм присвячений тим людям – поліщукам, які споконвіку живуть у Поліссі та яких спіткало Чорнобильське лихо 33 роки тому. Фільм разом з відвідувачами бібліотеки переглянули і студенти-першокурсники Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, майбутні кінодраматурги. Після перегляду фільму у доброзичливій та невимушеній атмосфері відбувся активний діалог між автором фільму та глядачами. Студенти, які вперше відвідали нашу бібліотеку, з цікавістю та великим задоволенням також познайомилися з фондом бібліотеки, зокрема з перлинами світової та вітчизняної драматургії та літературою кіно мистецького напрямку.
Дякуємо, Сергію Миколайовичу, за Ваше прекрасне мистецтво кінорежисера та фотохудожника! Бажаємо Вам талановитих студентів та творчого натхнення!

Нові надходження
Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

Володимир Базилевський. Лук і Ліра

Лук і Ліра : поезії / В. О. Базилевський. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua