Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«Булінг: як вижити в школі»

19.04.2019

«Булінг: як вижити в школі»

Булінг... Цей термін стрімко ввійшов в наш словообіг, і кожен волів би, аби неприємне словосполучення «потерпати від боулінгу» ніколи не торкнулося ні його особисто, ні близьких людей. Проте ми навіть не підозрюємо, наскільки зараз у світі поширене цькування, психологічне насильство, і мабуть треба радіти, що в українському законодавстві вже внесли доповнення, де за систематичний булінг застосовується адміністративне покарання.
Про все це говорили з восьмикласниками Технічного ліцею під час тренінгу "Булінг: як вижити в школі", який провела професійний психолог, психотерапевт Анна Липська в бібліотеці ім. І. Котляревського. Під час цієї зустрічі було мало термінів і багато практичних вправ, спілкування, порад і обговорень. Висловити свої думки мав змогу кожен, і було порушено багато питань, що хвилювали клас.
Сподіваємося, що учні цього класу стануть ближчими один до одного, зможуть порозумітися та знайти компроміси навіть у складних ситуаціях. А про булінг читатимуть лише в книжках. А психологу Анні Липській, висококласному фахівцю своєї справи, залишається побажати наснаги та успіхів, адже вона знайшла під час тренінгу ключик до кожного читача, навіть якщо це непосидючі тинейджери!

Нові надходження
Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua