Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Година пам’яті «І було пекло на землі: концтабори смерті»

19.04.2019

Година пам’яті «І було пекло на землі: концтабори смерті»

З нагоди Міжнародного дня визволення в'язнів нацистських концтаборів у бібліотеці ім. І. Котляревського відбулася зустріч з Анатолієм Подольським, кандидатом історичних наук, директором Українського центру вивчення історії Голокосту, автором безлічі публікацій про історію Голокосту.
Послухати фахівця завітали студенти І курсу Київського індустріального коледжу КНУБА. Говорили про Голокост як про один з найжахливіших злочинів, здійснених нацистами в роки Другої світової війни з метою знищення єврейського народу, проводили паралелі зі сталінським режимом. Молодь дізналася, що під час німецької окупації у Києві існувало два нацистські концтабори – Дарницький і Сирецький, про те, що в мікрорайоні Сирець є кілька меморіальних місць, пов'язаних з жертвами Другої світової війни - Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр», пам'ятники підпільниці Тетяні Маркус, поетесі Олені Телізі, дітям, що загинули в Бабиному Яру тощо. А головне, про що говорили, це те, що пам'ять про загиблих не можна втрачати, адже, забуваючи минуле, ми можемо у майбутньому повторити його помилки. Також молодь ставила багато запитань та переглянула літературу, підібрану до заходу. Також бібліотека отримала від Українського центру вивчення історії Голокосту нові видання у подарунок.
Приємно, що тема, якій була присвячена зустріч, мала відклик в очах, висловлюваннях молодих читачів, в чому велика заслуга гостя бібліотеки Анатолія Подольського, який завжди надзвичайно цікаво і доступно викладає історичні матеріали.

Нові надходження
Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Василь Деревінський. В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою

В'ячеслав Чорновіл: дух, що тіло рве до бою / Василь Деревінський. – Харків: Віват, 2017. – 496 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua