Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Літературно-пізнавальний майстер-клас «Дива світу книги»

18.04.2019

Літературно-пізнавальний майстер-клас «Дива світу книги»

Бібліотека ім. М. Костомарова провела в дитячому садку №467 пізнавально-літературний майстер-клас «Дива світу книги». Захід відбувся в рамках проекту «Дитячий Книголенд» та святкування Міжнародного дня дитячої книги.
На початку квітня діти та дорослі святкують день народження дитячої книги. І тому бібліотека ім. М. Костомарова мала на меті провести тиждень дитячої книги у дошкільних навчальних закладах. Але, у зв’язку з великим попитом та зацікавленістю дітей та вихователів, захід переріс у декаду! І це, безумовно, не може не тішити!
Дитинство – це той неповторний час, коли маленька дитина відкриває для себе світ, пробуджуються паростки творчості, а саме життя – найсерйозніше заняття. І саме добра дитяча книга відіграє важливу роль у житті дитини. І щоб донести ці краплинки мудрості, бібліотекарі зустрілися з маленькими читачами у дитячому садочку №467.
Ми живемо в еру інформаційних технологій, тому нормою вже стало бачити малюка з пелюшок з мобільним телефоном у руках, а школярі взагалі без комп’ютера та телевізора не можуть уявити своє життя. І тому бібліотекарі вирішили провести з дітками цікаву гру під назвою «Хто переможе: паперова книга чи ґаджет?». Мета вправи – за 1 хвилину відшукати планети, які знаходяться поруч з нашою планетою Земля та назвати їх. Не зважаючи на переваги мобільного телефону та інтернету – перемогла звичайна паперова книга! Малеча у лічені секунди зорієнтувалася у книгах, знайшла потрібну інформацію та залюбки розглядала різнокольорові малюнки Всесвіту. На противагу книзі, ґаджет не зміг задовольнити потребу у знаходженні інформації за визначений проміжок часу.
Позитивні емоції у маленьких читачів викликали pop-up книги, тобто книжечки з рухомими елементами та тривимірним зображенням. Назва pop-up перекладається з англійської мови як «раптово з’являтися». І тому, щоб втримати цей інтерес дітей до книги, бібліотекарі запропонували діточкам зробити власну книжечку. Для цього знадобилися: картон, клей, олівці, фломастери, малюнки на різну тематику. Майстер-клас під назвою «Чудо на кожній сторінці», вийшов не тільки захоплюючий, а й пригодницький, пізнавальний. Хтось із дітей потрапив в еру динозаврів, хтось полетів у космос, а дівчатка, звісно, на бал як принцеса. А найбільшим здивуванням для малечі у книжечках було те, що їхні персонажі, планети, динозаври – рухались! Бібліотекарі мають надію, що коли дітлахи прийдуть ввечері додому, вони зможуть поповнити свою домашню бібліотеку книгою зробленою власноруч!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/04/Dyva-svitu-knygy.html

Нові надходження
Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua