Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Психологічний тренінг «До ЗНО – будь готовий!» в Бібліотеці ім. М. Костомарова

12.04.2019

Психологічний тренінг «До ЗНО – будь готовий!» в Бібліотеці ім. М. Костомарова

Бібліотека ім. М. Костомарова провела для 11-А класу СШ №27 психологічний тренінг «До ЗНО – будь готовий!».
Ось і закінчується навчальний рік. Для молодших учнів – це настання канікул та відпочинок, а для старшокласників – це завершення навчання, і як підсумок – складання зовнішнього незалежного оцінювання, що дає можливість вступити у бажаний вищий навчальний заклад.
ЗНО – це серйозний іспит, який спонукає мобілізувати всі сили на те, щоб запам’ятати велику кількість формул, текстів, правил. Тому психологічна підтримка – один з найбільш важливих факторів, який забезпечує успішність старшокласників під час здачі екзаменів. Психолог бібліотеки ім. М. Костомарова Олена Черниш розповіла майбутнім абітурієнтам як правильно розподілити свої сили та на що слід звернути увагу при підготовці до тестування.
Не секрет, що успішність при здачі іспитів багато в чому залежить від налаштування старшокласників. Тому, психолог підготувала практичні тренінги та вправи. І перший з них: «Мій дракон, мої недоліки». Мета тренінгу: вироблення вмінь аналізувати та виявити негативні сторони своєї особистості та знайти шляхи подолання цих проблем. В кожного з нас є «свої дракони», тобто слабкі сторони, які заважають нам повноцінно жити та досягати своєї мети. Учасникам запропонували на аркуші паперу намалювати «свого дракона», назвати його в цілому і кожну голову окремо. Після виконання завдання продумати, якими практичними методами вирішити ці недоліки та страхи.
Тренінг «Мої внутрішні ресурси». Мета вправи: написати свої сильні якості та проаналізувати, як вони мені допоможуть під час здачі ЗНО.
Оскільки навчальний рік ще не закінчився, психолог дала домашнє завдання учням: написати твір «Моє майбутнє через 5 років», та «Моє майбутнє через 1 рік». Та це завдання викликало багато сумнів та запитань у старшокласників, бо багато з них не впевнений у дні завтрашньому, не кажучи вже через роки. Але психолог зробила акцент учнів на плануванні свого життя. Дійсно, ми не знаємо що буде завтра, але планувати своє життя необхідно, щоб не сталося в житті розгубленості через пустоту внутрішню.
А на останок, для закріплення гарного настрою, психолог провела вправу «Ти особливий!». Ця вправа мала на меті допомогти учням розвивати та ствердити свої життєві навички позитивної самооцінки, самоусвідомлення та самовдосконалення, що у свою чергу допоможе об’єктивно та з терпінням сприймати іншу творчу особистість.
Бібліотекарі бажають всім старшокласникам впевненості у своїх силах та гарних балів на ЗНО!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/04/Do-ZNO-bud-gotovyj.html

Нові надходження
Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Петро Кралюк. Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів

Півтори тисячи років разом. Спільна історія українців і тюркських народів / Петро Кралюк. – Харків: Бібколектор, 2018. – 282 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua