Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«Веселий тандем» київських  письменників і журналістів Андрія Костюченка та Володимира Коскіна в ЦРБ імені Євгена Плужника

05.04.2019

«Веселий тандем» київських письменників і журналістів Андрія Костюченка та Володимира Коскіна в ЦРБ імені Євгена Плужника

4 квітня 2019 року до Центральної районної бібліотеки імені Євгена Плужника на творчу зустріч з представницями прекрасної половини людства, а саме - учасницями спілки жінок м. Києва, завітав «Веселий тандем» київських письменників і журналістів Андрія Костюченка та Володимира Коскіна.
У програмі звучали вірші, пісні у супроводі гітари, цікаві неординарні розповіді, уривки з творів «Хохми і шрами», «Странные люди городского типа» у авторському виконанні. Письменники надали змогу глядачам поринути не тільки у атмосферу гумору та веселощів, а романтизму і лірики також. Веселий чоловічий тандем прикрасила чарівна жінка – актриса Ірина Шумейко. Вона прочитала мініатюру Андрія Костюченка «Ценные советы по уходу за мужчинами». Наприкінці зустрічі Андрій Костюченко у супроводі гітари виконав чудову пісню на слова О. Мандельштама, від якої у глядачів затамувало подих.
Щиро дякуємо, Володимире та Андрію, за чудовий настрій та позитив, який ви подарували глядачам. Творчого натхнення, реалізації своїх задумів та проектів! До нових зустрічей!

Нові надходження
Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Кен Робінсон, Лу Ароніка. Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту

Школа майбутнього. Революція у вашій школі, що назавжди змінить освіту/ Кен Робінсон, Лу Ароніка ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2018. – 256 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua