Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Акція «Первоцвіт» в бібліотеці ім. О.Матросова

05.04.2019

Акція «Первоцвіт» в бібліотеці ім. О.Матросова

Читачі бібліотеки ім. О. Матросова, учні 3-а класу школи №73 долучилися до щорічної природоохоронної акції Всеукраїнської екологічної ліги «Первоцвіт».
Вже ранньої весни пригріта сонцем земля вкривається зеленню і вогниками ніжних первоцвітів. На галявинах виділяються своєю чарівністю блакитні проліски, яскраво-жовтий чистяк, золотисті монетки мати-й-мачухи, різнокольорові медунки, ніжні зонтики гусячої цибульки, фіолетові оченята фіалок, волохаті й прекрасні фіолетові квіти сон-трави, маленькі жовті дзвіночки на бархатистому стеблі первоцвітів, ароматні й дуже привабливі дзвіночки конвалій, купини.
Напевно, немає людини, яка б була байдужою до краси весняних квітів. Усі у захваті від їх скромності, тендітної ніжності, вишуканої гордості. А скільки чарівності вклала природа в ці дивовижні рослини.
Тому потрібно завжди піклуватися про те, щоб наша природа не збідніла, щоб не зникали квіти і трави, дерева і кущі.
Про червонокнижні та інші перші весняні квіти, про те, що кожна, навіть маленька людина може зробити для їх збереження дізналися діти під час підготовки до акції. Вони прочитали книги про природу, свої думки і фантазії діти втілили у малюнках, віршах та розповідях про перші весняні квіти.
Працівники бібліотеки познайомили юних екологів з первоцвітами, які занесені до Червоної книги України, презентували перегляд літератури «Первоцвіти – ключики весни». Координатор Всеукраїнської екологічної ліги Людмила Шпортюк розповіла про важливість природоохоронних заходів із збереження первоцвітів, закликала дітей активно долучитися до корисної справи та запропонувала створити в їх класі осередок Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта». Всі учасники акції отримали Почесні грамоти від ВЕЛ, а гаслом зустрічі стало «Не зривай! Збережи первоцвіти!».

Нові надходження
Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua