Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Літературно-пізнавальний майстер-клас  «Твій друг книга» у дитячому садку №388. Організатор: бібліотека ім. М. Костомарова

04.04.2019

Літературно-пізнавальний майстер-клас «Твій друг книга» у дитячому садку №388. Організатор: бібліотека ім. М. Костомарова

В рамках проекту «Дитячий Книголенд», бібліотека ім. М. Костомарова провела у дитячому садку №388 пізнавально-літературний майстер-клас «Твій друг книга».
Ганс Крістіан Андерсен – автор всесвітньо відомих казок для дітей, визнаний одним з найулюбленіших казкарів усіх часів і народів. Його твори стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів та театральних постановок. Тому в день народження Г. К. Андерсена, 2 квітня, у всьому світі щороку відзначається Міжнародний день дитячої книги. Чудові, захопливі, наочні дитячі книжки - це не тільки література, а й яскрава картина світу в різних ситуаціях, де за допомогою художніх образів, зрозумілих дітям, розповідається про наше життя.
Довіряючи всі свої знання і досвід книгам, люди навчилися зберігати їх. У перекладі з давньогрецької мови слово «бібліотека» означає приміщення, де зберігаються книги («бібліо» – книга, «тека» – сховище). Давні єгиптяни називали їх «аптеками для душі», тому, що книги робили людську душу благородною, а розум сильним.
Зустріч з нашими маленькими друзями з дитячого садочка №388 стала приводом розповісти, яку важливу роль відіграють книги у нашому житті. Адже історія книги – це історія розвитку писемності людства. Шлях розвитку книги був довгим і складним. Який тільки матеріал не використовували люди для виготовлення книжок: каміння, глину, листя та кору дерева, шкіру тварин, бамбук, папірус, шовк, метал.
Різноманіття сучасних дитячих книжок вражає: яскраві енциклопедії, книжки-малятки, книги на товстому картоні для неслухняних пальчиків наймолодших дітей, інтерактивні книги з об’ємними картинками - всі вони були виставлені у невеликому міні-показі у групі садочка для наших юних друзів. Взявши до рук книжечку, наші маленькі читачі з цікавістю розгортали їх, дивилися, гомоніли і навіть просили залишити почитати. Але для них був підготовлений сюрприз - книжка, яку кожен зробив для себе сам! Звісно, основи для книги, малюнки та ідеї наші бібліотекарі підготували власноруч, але втілення ідеї - діти вибирали самі. І книжки були з секретом: в кожній з них хоча б один малюнок був «живий», що викликало нестримне захоплення маленьких читачів. А найголовніше – кожен з них забажав додати щось своє у книжку, перевершити вже зроблене до них. Зацікавлення – це перший крок у любові до книги, до читання. Отже, своєї мети ми досягли!

https://biblio-nivki.blogspot.com/2019/04/Tvij-drug-knyga.html

Нові надходження
Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Олег Гончаренко. В чеканні нової трави. Апокрифи дійсності

В чеканні нової трави. (Апокрифи дійсності) : збірка поезії / О. М. Гончаренко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua