Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Київська Фортеця. Прогулянки містом. Організатор: бібліотека № 101 (пункт видачі)

26.03.2019

Київська Фортеця. Прогулянки містом. Організатор: бібліотека № 101 (пункт видачі)

23 березня 2019 року бібліотека №101 (пункт видачі) розпочала сезон прогулянок містом з наймолодшими прихильниками бібліотеки (дорослим дозволено супроводжувати цю гамірну компанію). Госпітальне укріплення Киівськоі фортеці стало ціллю нашої подорожі. Важкувато донести до дітей різного віку специфіку будівництва фортець в Києві з VI-XIX ст. Але головне досягнуто: рів, вал, 5 капонірів, амбразури і бійниці досліджені! Наймолодші тримають в руках палки: це зброя і вони прикривають фланги; найпрудкіши з розвідкою вже попереду: дослідження на місцевості. А взагалі це неймовірно: посеред сучасного мІста ховається таке диво зі справжніми гарматами, потернами, ровом і валом! А ось сама територія лікарні: біганину і розмови залишаем за брамою. Тут тільки слухаємо і дивимось з поваги до поранених і лікарів, що їх лікують. Війна поруч, особливо коли бачиш зовсім молоду людину, що пересувається на милицях!
От так ми і подорожували з середини XVIII ст. до наших часів по Госпітальному укріпленню. А головне, коли поряд мама, тато, бабуся і можна з ними розділити радість пізнання, а комусь у нагоді стануть широкі татові плечі.

Нові надходження
Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua