Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Презентація монографії по хасидизму «Вчення засновників хасидизму про владу цадиків: містика і реалії світу цього» доктора історичних наук І. В. Турова в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана

25.03.2019

Презентація монографії по хасидизму «Вчення засновників хасидизму про владу цадиків: містика і реалії світу цього» доктора історичних наук І. В. Турова в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана

Лише нещодавно Ігор Туров презентував у бібліотеці ім. Ошера Шварцмана добірку своїх віршів. Ми зазначали, що це його перший поетичний доробок, адже більш відомий Ігор в якості вченого-іудаїста. Та ось вже настала черга знайомства з науковою працею – доктор історичних наук Ігор Вікторович Туров презентував монографію «Вчення засновників хасидизму про владу цадиків: містика і реалії світу цього» («Друкарський двір Олега Федорова», Київ, 2019).
Нас завжди бентежать та лякають речі, які ми не розуміємо. Ось і взявся Ігор Туров розповісти, розвіяти міфи, спробувати розібратися в одному з таких явищ: хасидизм, що отримав розповсюдження по всьому світу і, переважно, у Східній Європі, виник на території сучасної України у середині XVIII століття – його засновником вважається єврейський філософ, праведник (цадик) Баал Шем Тов. Про що саме книга? В монографії автор висвітлює систему влади хасидизму, засновану на беззаперечному авторитеті цадиків-вчителів, духовні практики цієї релігійної течії, вплив хасидизму на єврейську громаду вцілому. Один тільки приклад: хасиди - люди веселі, бо вбачають у будь якій речі частинку Всевишнього. Ось і радіють від зустрічі з Ним.
Ігор Вікторович не просто презентував книгу, а прочитав цілу лекцію по хасидизму, сипав іменами, подіями, історіями навіть не заглядаючи під обкладинку чи у якісь нотатки – справжній вчений. А що до самої книги, то вона зацікавить не тільки тих, хто цікавиться історією релігії чи сходознавством, але й пересічного читача – запрошуємо, приходьте, знайомтесь, читайте!

Нові надходження
Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Дипломатія

Дипломатія /Генрі Кіссинджер ; пер. з англ. М. Гоцацюка, В. Горбатька. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 864 с.

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами

Зброя, мікроби і сталь : Витоки нерівностей між народами / Джаред Даймонд ; пер. з англ. Т. Цимбала. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 512 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Орден Фенікса

Гаррі Поттер і Орден Фенікса / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004 – 815 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua