Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Круглий стіл «Міжнародна ініціатива Партнерство «Відкритий Уряд»: Позитивний досвід України» в бібліотеці ім. І. Котляревського

14.03.2019

Круглий стіл «Міжнародна ініціатива Партнерство «Відкритий Уряд»: Позитивний досвід України» в бібліотеці ім. І. Котляревського

11 березня 2019 року в Україні стартував Тиждень Відкритого Уряду, що відбувається в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд». В межах Тижня в бібліотеці ім. І. Котляревського відбувся круглий стіл.
Спікерами круглого столу були Артем Стельмашов, громадський активіст, експерт з Громадського бюджету, автор проекту-переможця Бюджету участі, нині – начальник відділу з питань розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків секретаріату Київської міської ради, та Олексій Коваленко, громадський активіст, фахівець з Громадського бюджету, Заступник директора КП Центр публічної інформації та комунікації Київської міської ради.
Присутні на заході читачі бібліотеки, громадські активісти міста Києва та передмістя, співробітники бібліотек для дорослих Шевченківської ЦБС прослухали інформацію, яку надав Олексій Коваленко, про міжнародну Ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд», про інструменти е-урядування, які сприяють підвищенню ефективності, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Про один з інструментів Відкритого Уряду - Громадські бюджети участі, що успішно діють в усіх обласних центрах, невеликих містах і містечках розповів Артем Стельмашов. Він провів короткий огляд найуспішніших і найцікавіших проектів, реалізованих останніми роками в Україні.
Учасники круглого столу обговорили питання про те, що одним із завдань бібліотек є забезпечення права кожного користувача мати вільний доступ до інформації та електронного урядування. Це є дуже актуальним, дає можливість місцевій громаді брати участь в управлінні містом, державою, створенні та обговоренні законів, звертатися до державних установ для одержання повної, правдивої і своєчасної інформації щодо життєво важливих питань. Тож, отримані знання надзвичайно важливі і для подальшої роботи як бібліотекарів, так і для інших учасників круглого столу.

Нові надходження
Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Микола Ткач. Час любові і болю

Час любові і болю : поезія / М. М. Ткач. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 208 с.

Думати, як Стів Джобс

Думати, як Стів Джобс / Даніел Сміт ; пер. з англ. О. Чупи. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 208 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Горобець О. Постаті з вирію

Постаті з вирію : повісті, нариси / О. О. Горобець. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016.-176 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua