Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Круглий стіл «Міжнародна ініціатива Партнерство «Відкритий Уряд»: Позитивний досвід України» в бібліотеці ім. І. Котляревського

14.03.2019

Круглий стіл «Міжнародна ініціатива Партнерство «Відкритий Уряд»: Позитивний досвід України» в бібліотеці ім. І. Котляревського

11 березня 2019 року в Україні стартував Тиждень Відкритого Уряду, що відбувається в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд». В межах Тижня в бібліотеці ім. І. Котляревського відбувся круглий стіл.
Спікерами круглого столу були Артем Стельмашов, громадський активіст, експерт з Громадського бюджету, автор проекту-переможця Бюджету участі, нині – начальник відділу з питань розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв’язків секретаріату Київської міської ради, та Олексій Коваленко, громадський активіст, фахівець з Громадського бюджету, Заступник директора КП Центр публічної інформації та комунікації Київської міської ради.
Присутні на заході читачі бібліотеки, громадські активісти міста Києва та передмістя, співробітники бібліотек для дорослих Шевченківської ЦБС прослухали інформацію, яку надав Олексій Коваленко, про міжнародну Ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд», про інструменти е-урядування, які сприяють підвищенню ефективності, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Про один з інструментів Відкритого Уряду - Громадські бюджети участі, що успішно діють в усіх обласних центрах, невеликих містах і містечках розповів Артем Стельмашов. Він провів короткий огляд найуспішніших і найцікавіших проектів, реалізованих останніми роками в Україні.
Учасники круглого столу обговорили питання про те, що одним із завдань бібліотек є забезпечення права кожного користувача мати вільний доступ до інформації та електронного урядування. Це є дуже актуальним, дає можливість місцевій громаді брати участь в управлінні містом, державою, створенні та обговоренні законів, звертатися до державних установ для одержання повної, правдивої і своєчасної інформації щодо життєво важливих питань. Тож, отримані знання надзвичайно важливі і для подальшої роботи як бібліотекарів, так і для інших учасників круглого столу.

Нові надходження
Святослав Липовецький. Бандерівці: 200 історій з ХХ століття

Бандерівці: 200 історій з ХХ століття / Святослав Липовецький. – Львів : ЛА «Піраміда», 2017. – 564 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

Лідія Новикова. Виноградна гойдалка

Виноградна гойдалка : поезія для дітей / Л. В. Новикова; упоряд. Новіков А. В. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. -80 с, іл.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Думати, як Вінстон Черчилль

Думати, як Вінстон Черчилль / Даніел Сміт ; пер. з англ. Н. Мочалової. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua