Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Вечір "Щоб народитися знову" до 70-річчя від дня народження видатного українського митця Володимира Івасюка в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана

13.03.2019

Вечір "Щоб народитися знову" до 70-річчя від дня народження видатного українського митця Володимира Івасюка в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана

Сузір’я українських артистів завітало в цей день до бібліотеки. Співачка, бандуристка, народна артистка України Світлана Мирвода, не тільки виконала одну з ранніх пісень В. Івасюка на слова Дмитра Луценка «Чебреці», а й розповіла цікаву історію її створення. Пісні «Запроси мене у сни» та «Наче зграї птиць» презентувала народна артистка України Лідія Михайленко – її сольні та у складі тріо «Либідь» виступи завжди чудовий дарунок.
Сергій Шматок, заслужений артист України: баян в його руках – наче великий оркестр, а попурі на мелодії Володимира Івасюка в його виконанні – «окремий концерт у концерті». Ще приємніше побачити відгук майстра про вечір: «Сьогодні в бібліотеці імені Ошера Шварцмана відбувся вечір пам'яті Володимира Івасюка… Мені цікаво слухати спогади про Івасюка нашого Майстра композитора Олександра Злотника. Щасливий грати дуетом баяном з бандурою Світлани Мирводи. Ми, волонтери, розповіли гостям, що пісні Івасюка лунають на фронті, з бійцями співаємо його пісні. Наша Лідія Михайлеко своїм співом збудила піснями Івасюка мої потаємні юнацькі мрії…» Додамо тільки, що народний артист України, ректор Київського інституту музики ім. Р. М. Глієра Олександр Злотник був другом Івасюка з молодих років, тож розповідь справді була цікавою.
Ведучому вечора, співаку, актору, шоумену Емілю Крупнику також було про що розповісти – Еміль чернівчанин, земляк Володимира, його родина дружила з родиною Івасюків, він сам ще підлітком бував у них вдома. Аще Еміль запросив до нас заспівати своїх друзів чудовий дует у складі Елли Малахової та Михайла Стрижевського.
Приємно, що сучасна творча молодь також звертається до творчості Володимира Івасюка – у виконанні учнів школи «Гармонія» Пліни Вільчинської, Віталія Сметанського і Ольги Селивон пролунали твори «Мальви», «Пісня буде поміж нас» та «Я піду і далекі гори». Може і не все виходило у юних співаків так само гарно, як у їх маститих старших колег, та вдячні оплески на їх адресу були щирими.
Шкода, що не змогла бути з нами заслужений діяч мистецтв України Алли Мігай, яка дуже допомогла з підготовкою цього заходу – дякуємо Аллі Вілоріївні та бажаємо міцного здоров’я.
А вже наприкінці, усі разом заспівали… Ну звісно ж «Червону руту» - який же вечір пам’яті Івасюка без неї! Та й ц еще не все, бо далі, за кавою, ще довго співали – і українські народні пісні, і київські, і одеські, і єврейські - щедра талантами та музикою українська земля!

Нові надходження
Думати, як Леонардо да Вінчі

Думати, як Леонардо да Вінчі / Даніел Сміт ; пер. з англ. А. Мішти. – Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. – 224 с.

Кріс Андерсон. Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів

Успішні виступи на TED. Рецепти найкращих спікерів / Кріс Андерсон ; пер. з англ.. О. Асташова. – 2-ге вид. – Київ : Наш формат, 2017. – 256 с.

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас

Століття змін. Яке століття бачило найбільше змін і чому це важливо для нас / Іен Мортімер / пер. з англ. Я. Машико. - Харків: Вид-во "Ранок" : Фабула, 2018. - 448 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Астрід Ліндґрен. Мадікен

Мадікен / Астрід Ліндґрен. - Київ : «Видавництво «Рідна мова», 2018 – 184 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua