Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«На твоїх тендітних плечах - доля нашої Вітчизни» - вечір-зустріч з жінками-учасницями бойових дій на сході України в бібліотеці ім. І. Котляревського

07.03.2019

«На твоїх тендітних плечах - доля нашої Вітчизни» - вечір-зустріч з жінками-учасницями бойових дій на сході України в бібліотеці ім. І. Котляревського

Напередодні Міжнародного жіночого дня бібліотека ім. І. Котляревського традиційно влаштовує зустрічі з героїчними жінками сучасності – волонтерами та учасницями бойових дій. Цього разу на зустріч з старшокласниками Технічного ліцею Шевченківського району завітали жінки, що проходили службу в зоні ООС.
В усі часи українська жінка уособлювала собою берегиню домашнього вогнища, матір, але в найтяжчі часи там, де було важко і небезпечно, попереду теж були жінки. Разом з бібліотекарями школярі згадали і жіночий подвиг під час Другої світової війни, і прослухали уривок з книги «Небесна Сотня» про Антоніну Дворянець – Героїню Небесної Сотні, і про жінок-військових, які зараз боронять нашу землю і незалежність на сході України. Усіх загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.
А далі було спілкування з гостями бібліотеки: військовим психологом Іриною Потикун, медиками медичної служби Галиною Дядюсь та Оксаною Чашкою. Підлітки зацікавлено слухали розповіді про їх військову службу, про важливу роль підтримки родини під час їхнього перебування в зоні ООС. Саме тому не є винятком і гості бібліотеки, які у скрутний для країни час поруч із чоловіками взяли на свої тендітні плечі важкий тягар війни. Наразі всі вони проходять службу в Київському міському військовому комісаріату.
Зустріч пройшла невимушено, школярі щиро дякували учасницям заходу. А для усіх присутніх учні Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. В. Лисенка разом з педагогом В. О. Чумаченко влаштували невеликий концерт-вітання, до якого й Технічний ліцей долучився – учень Ярослав Ярошенко віртуозно виконав твори на фортепіано. Тож, усім присутнім, а особливо гостям заходу – жінкам-військовим додалося святкового настрою і позитиву.

Нові надходження
Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ

Слова, що лунають крізь час. Найважливіші в історії людства промови,які змінили наш світ / Террі Ґолвей ; пер. з англ. О. Гамурарь. - Київ: Вид. група КМ-БУКС, 2018. - 480 с.

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку

Площі та вежі. Соціальні зв'язки від масонів до фейсбуку / Ніл Ферґюсон ; пер. з англ. К. Диса. – Київ: Наш формат, 2018. – 552 с. : іл.

Кен Робінсон. Освіта проти таланту. Сила творчості

Освіта проти таланту. Сила творчості / Кен Робінсон ; пер. з англ. Г. Лелів. – Львів: Літопис, 2017. – 256 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Галина Скляренко. Українські художники: з відлиги до незалежності. Книга перша

Українські художники: з відлиги до незалежності. У 2-х книгах. Книга перша. / Галина Скляренко. – Київ: ArtHuss, 2018. – 288 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua