Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
«На твоїх тендітних плечах - доля нашої Вітчизни» - вечір-зустріч з жінками-учасницями бойових дій на сході України в бібліотеці ім. І. Котляревського

07.03.2019

«На твоїх тендітних плечах - доля нашої Вітчизни» - вечір-зустріч з жінками-учасницями бойових дій на сході України в бібліотеці ім. І. Котляревського

Напередодні Міжнародного жіночого дня бібліотека ім. І. Котляревського традиційно влаштовує зустрічі з героїчними жінками сучасності – волонтерами та учасницями бойових дій. Цього разу на зустріч з старшокласниками Технічного ліцею Шевченківського району завітали жінки, що проходили службу в зоні ООС.
В усі часи українська жінка уособлювала собою берегиню домашнього вогнища, матір, але в найтяжчі часи там, де було важко і небезпечно, попереду теж були жінки. Разом з бібліотекарями школярі згадали і жіночий подвиг під час Другої світової війни, і прослухали уривок з книги «Небесна Сотня» про Антоніну Дворянець – Героїню Небесної Сотні, і про жінок-військових, які зараз боронять нашу землю і незалежність на сході України. Усіх загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.
А далі було спілкування з гостями бібліотеки: військовим психологом Іриною Потикун, медиками медичної служби Галиною Дядюсь та Оксаною Чашкою. Підлітки зацікавлено слухали розповіді про їх військову службу, про важливу роль підтримки родини під час їхнього перебування в зоні ООС. Саме тому не є винятком і гості бібліотеки, які у скрутний для країни час поруч із чоловіками взяли на свої тендітні плечі важкий тягар війни. Наразі всі вони проходять службу в Київському міському військовому комісаріату.
Зустріч пройшла невимушено, школярі щиро дякували учасницям заходу. А для усіх присутніх учні Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. В. Лисенка разом з педагогом В. О. Чумаченко влаштували невеликий концерт-вітання, до якого й Технічний ліцей долучився – учень Ярослав Ярошенко віртуозно виконав твори на фортепіано. Тож, усім присутнім, а особливо гостям заходу – жінкам-військовим додалося святкового настрою і позитиву.

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і таємна кімната

Гаррі Поттер і таємна кімната / Дж. К. Ролінґ. - Київ : "Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2004, – 252 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

Володимир Кобзар. Хроніка буднів

Хроніка буднів: новели, повість / В. Ф. Кобзар. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 160 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Єва Нарубина. Я

Я : повість / Є. Нарубина . - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016.- 400 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua