Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
«На твоїх тендітних плечах - доля нашої Вітчизни» - вечір-зустріч з жінками-учасницями бойових дій на сході України в бібліотеці ім. І. Котляревського

07.03.2019

«На твоїх тендітних плечах - доля нашої Вітчизни» - вечір-зустріч з жінками-учасницями бойових дій на сході України в бібліотеці ім. І. Котляревського

Напередодні Міжнародного жіночого дня бібліотека ім. І. Котляревського традиційно влаштовує зустрічі з героїчними жінками сучасності – волонтерами та учасницями бойових дій. Цього разу на зустріч з старшокласниками Технічного ліцею Шевченківського району завітали жінки, що проходили службу в зоні ООС.
В усі часи українська жінка уособлювала собою берегиню домашнього вогнища, матір, але в найтяжчі часи там, де було важко і небезпечно, попереду теж були жінки. Разом з бібліотекарями школярі згадали і жіночий подвиг під час Другої світової війни, і прослухали уривок з книги «Небесна Сотня» про Антоніну Дворянець – Героїню Небесної Сотні, і про жінок-військових, які зараз боронять нашу землю і незалежність на сході України. Усіх загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.
А далі було спілкування з гостями бібліотеки: військовим психологом Іриною Потикун, медиками медичної служби Галиною Дядюсь та Оксаною Чашкою. Підлітки зацікавлено слухали розповіді про їх військову службу, про важливу роль підтримки родини під час їхнього перебування в зоні ООС. Саме тому не є винятком і гості бібліотеки, які у скрутний для країни час поруч із чоловіками взяли на свої тендітні плечі важкий тягар війни. Наразі всі вони проходять службу в Київському міському військовому комісаріату.
Зустріч пройшла невимушено, школярі щиро дякували учасницям заходу. А для усіх присутніх учні Київської середньої спеціалізованої музичної школи ім. М. В. Лисенка разом з педагогом В. О. Чумаченко влаштували невеликий концерт-вітання, до якого й Технічний ліцей долучився – учень Ярослав Ярошенко віртуозно виконав твори на фортепіано. Тож, усім присутнім, а особливо гостям заходу – жінкам-військовим додалося святкового настрою і позитиву.

Нові надходження
Соломія Зеленська. Сповідь священика

Сповідь священика : роман / Зеленська Соломія. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 208 с.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Тетяна Крижанівська. Життя після літа

Життя після літа : роман / Т. І. Крижанівська. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 128 с.

Марія Карп'юк. Дорога додому

Дорога додому : повість, оповідання / М. Карп'юк. - Київ : "Видавництво "Фенікс", 2016. - 176 с.

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес

Ігор Сікорський. Від Києва до Коннектикута, від Неба до Небес / за ред. І. В. Шпака. – Київ: ВД "Адеф-Україна", 2014. – 256 с.

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани

Історія європейської цивілізації. Середньовіччя. Варвари. Християни. Мусульмани / за ред. Умберто Еко ; пер. з італ. О. В. Сминтини, С. А. Кулініч, О. А. Юдіна, Д. Ю. Кондакової, І. М. Потапової. - Харків: Фоліо, 2018. - 698 с.: іл.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua