Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
2020201920182017201620152014201320122011201020092008
Захід, присвячений дню народження Т. Г. Шевченка «Він на кобзі грає. А хто грає, того знають» в бібліотеці ім. С. Васильченка

06.03.2019

Захід, присвячений дню народження Т. Г. Шевченка «Він на кобзі грає. А хто грає, того знають» в бібліотеці ім. С. Васильченка

6 березня 2019 року в бібліотеці ім. С. Васильченка було проведено захід з учнями четвертих класів середньої загальноосвітньої школи №139, присвячений дню народження Т. Г. Шевченка під назвою «Він на кобзі грає. А хто грає, того знають».
Захід відбувся за участі викладачів та вихованців КДМШ №26 та Народної артистки України, бандуристки, співачки Петрової Світлани Петрівни. На концерті присутні почули виступи учнів різних класів. Дітей ознайомили з красою, неповторністю, чарівністю Шевченкового слова, значенням його творчості для українського народу. У цьому нам дуже допомогли творчі здібності учнів музичної школи. Діти прослухали твори Тараса Григоровича у виконанні юних музикантів на різних музичних інструментах (бандура, домра, фортепіано та інші). Маленькі музиканти вразили всіх гостей своєю майстерністю та співом. Такі заходи викликають бажання в учнів глибше пізнати життєвий та творчий шлях Шевченка Тараса Григоровича. Шевченко і музика – це ще одна сторінка його багатогранної особистості. Нерозривними були для Тараса Григоровича поезія і пісня. Він постійно цікавився музичним мистецтвом, знав і розумів різноманітні жанри народної та професійної музики. Дякуємо викладачам та їхнім вихованцям: Власик Л.В., Костюк В.Ю., Фесик І.Є., Петровій С.П., Махмудовій Маріам, Власик Марині, Мурзі Поліні, Савченку Михайлу за чудовий святковий настрій який вони подарували присутнім на цьому заході! Щира подяка Левенко Олені, старшому науковому співробітнику Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, за організацію заходу.

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і в'язень Азкабану

Гаррі Поттер і в'язень Азкабану / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2002 – 383 с.

Олександра Малаш. Любові багато не буває

Любові багато не буває : роман / О. В. Малаш. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 272 с.

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки

Чому виникають конфлікти? Причини. Етапи. Розв'язання. Наслідки / Нікі Вокер ; пер. з англ. Г. Базецька. – Харків: Vivat, 2018. - 80 с.

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії

Візантія : Крізь одинадцять століть її історії : нове вид. / Дмитро Степовик. - Київ: Дніпро, 2017. – 280 с.

Нарис історії культури України. 2-ге вид., доп. / Мирослав Попович. – Київ: Видавничий дім «АртЕк», 2018. – 730 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua