Головна сторiнка Вiдiслати листа Карта сайту
Новини
Анонс подій
Територія спілкування
ЗАВІТАЙТЕ (наші адреси, телефони)
Корисні поради
Ресурси бібліотек
Фотогалерея
Краєзнавчі замальовки
Вернісаж
Електронний каталог
Книжкові виставки до пам'ятних дат
Дегустація літературних новинок
Афіша
Новини
201920182017201620152014201320122011201020092008
Захід, присвячений дню народження Т. Г. Шевченка «Він на кобзі грає. А хто грає, того знають» в бібліотеці ім. С. Васильченка

06.03.2019

Захід, присвячений дню народження Т. Г. Шевченка «Він на кобзі грає. А хто грає, того знають» в бібліотеці ім. С. Васильченка

6 березня 2019 року в бібліотеці ім. С. Васильченка було проведено захід з учнями четвертих класів середньої загальноосвітньої школи №139, присвячений дню народження Т. Г. Шевченка під назвою «Він на кобзі грає. А хто грає, того знають».
Захід відбувся за участі викладачів та вихованців КДМШ №26 та Народної артистки України, бандуристки, співачки Петрової Світлани Петрівни. На концерті присутні почули виступи учнів різних класів. Дітей ознайомили з красою, неповторністю, чарівністю Шевченкового слова, значенням його творчості для українського народу. У цьому нам дуже допомогли творчі здібності учнів музичної школи. Діти прослухали твори Тараса Григоровича у виконанні юних музикантів на різних музичних інструментах (бандура, домра, фортепіано та інші). Маленькі музиканти вразили всіх гостей своєю майстерністю та співом. Такі заходи викликають бажання в учнів глибше пізнати життєвий та творчий шлях Шевченка Тараса Григоровича. Шевченко і музика – це ще одна сторінка його багатогранної особистості. Нерозривними були для Тараса Григоровича поезія і пісня. Він постійно цікавився музичним мистецтвом, знав і розумів різноманітні жанри народної та професійної музики. Дякуємо викладачам та їхнім вихованцям: Власик Л.В., Костюк В.Ю., Фесик І.Є., Петровій С.П., Махмудовій Маріам, Власик Марині, Мурзі Поліні, Савченку Михайлу за чудовий святковий настрій який вони подарували присутнім на цьому заході! Щира подяка Левенко Олені, старшому науковому співробітнику Музею театрального, музичного та кіномистецтва України, за організацію заходу.

Нові надходження
Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії

Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2007 – 576 с.

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті

Світовий порядок. Роздуми про характер націй в історичному контексті / пер. з англ. Надія Коваль. - Київ: Наш формат, 2017. - 320 с.

Олена Карпенко. Підручник янгола

Підручник янгола : роман / О. О. Карпенко. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 256 с. : іл.

Олена Рижко. Ще одна історія про…

Ще одна історія про... : роман / Рижко О. М. - Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. - 192 с.

Джоан Ролінґ. Гаррі Поттер і Напівкровний Принц

Гаррі Поттер і Напівкровний Принц / Дж. К. Ролінґ. - Київ : «Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», 2005 – 576 с.

Петро Селецький. Книга справджень

Книга справджень : вірші та поеми / П. І. Селецький. Київ : «Видавництво «Фенікс», 2016. 208 с.

© www.shevcbs.kiev.ua 2008Дизайн та розробка www.it-net.com.ua